Image default
FelsefErkek

İlişkiyi Evlilik Boyutuna Taşımanız Gerektiğinin 4 Göstergesi

Özellikle uzun süreli birlikteliklerde kadınlar bir takım yöntemler kullanarak partnerlerine ilişkinin evlilik boyutuna taşınması gerektiği mesajını vermeye çalışırlar. Erkekler ise bu durumu ya anlayamaz, ya da evlilik düşüncesine uzak oldukları için görmezden gelirler. Peki, siz kız arkadaşınızın sizinle evlenmek istediğini nasıl anlamalısınız. Bu sorunun cevabını 4 madde halinde sizinle paylaşıyoruz. Evlilik sinyalinin 4 göstergesi nedir gelin hep birlikte görelim.

evlilik-karari.jpg

  1. Laf Arasında Sürekli Evlilik Lafının Geçiyor Olması

Kadınların en çok uyguladığı yöntemlerden biri, laf arasına düğün ve evlilik gibi lafları sıkıştırıyor olmalarıdır. Eğer siz de kız arkadaşınızdan bu tür cümleler duymaya başlamışsanız, artık ilişkinizi evlilik boyutuna taşımanız gerektiğinin sinyallerini alıyorsunuz demektir.

  1. ‘Sevgilim Sence Bana Beyaz Yakışır Mı?’ Tarzı Sorular

Kadınların en büyük hayallerinden biri gelinlik giymektir. Hele ki ortada yolunda giden bir ilişki varsa bu hayaller çok daha üst noktaya taşınabilmektedir. İlişkiyi evliliğe taşımak isteyen kadınlar, küçük laf oyunları ile partnerlerinin bu konudaki tepkisini ölçmeye çalışırlar. Eğer kız arkadaşınız size kendisine beyaz bir elbisenin nasıl yakışacağını hayal etmenizi istiyorsa, sizinle evlenmeyi arzu ettiğini dile getirmeye çalışıyordur.

evlilik-karari-almaniz-gerektigini-gosteren-5-isaret.jpg

  1. Aynı Evde Yaşasak Nasıl Olur Sence Şeklinde Başlayan Cümleler

Evlilik hayatında artık aynı çatı altında sürekli birlikte yaşamak esastır. Bundan dolayı da kadınlar aynı evde yaşasak nasıl olur, birbirimizi her an her saniye görsek çok güzel olmaz mı tarzı cümleler ile erkeği evliliğe ısındırmayı amaçlamaktadır. Bu sözleri duyan bir erkeğin ise ilişkiyi artık evlilik boyutuna taşımasının vakti gelmiş demektir.

  1. Sevgiliden Gelen ‘Bir Çocuğun Olsun İstemez Misin Artık’ Sorusu

Özellikle çocuk seven ya da yaşı biraz ilerlemiş olan erkeklere kız arkadaşları tarafından evliliği hatırlatmanın en iyi yolu, partnerinin çocuk isteğini sorgulamaktır. Sence artık bir çocuğun olsa güzel olmaz mı şeklindeki sorular, evlilik fikrini erkeğin aklına yerleştirmek için sorulan sorulardır.

Benzer Yazilar

AYRILMA YÖNTEMLERİ

Ahmet DOĞDU

Erkekler Duygularını Neden Belli Etmez?

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Anatomisi Anayurt Oteli’nin Zebercet’i

Ahmet DOĞDU

Kısa Zamanda Onu Nasıl Tanırız

Ahmet DOĞDU

Bir Kadına Asla Söylenmeyecek 10 Şey

Ahmet DOĞDU

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz