Image default
Vajinalog + 18

İlk Buluşma İkinci Buluşma İçin Oldukça Mühim

Eski zamanlarda tanıdıklar sayesinde gerçekleştirilen ilk buluşma günümüzde gerek sosyal medya gerekse arkadaş ortamında tanışmalarla gerçekleştiriliyor. Peki, ilk buluşmanın son buluşma olmaması için ne yapmalı? İşte ikinci buluşma hakkında bilinmesi gereken beş ipucu.Birinci kural kendinizi tanıtın; ilk buluşmalarda genellikle karşınızdaki hakkında fikir sahibi değilsinizdir ve o da sizin hakkınızda bir şey bilmez. Bu yüzden ona kendinizi tanıtmanız şart. Sizinle ilgili doğru bilgileri ona geçirmeli ve hakkınızda farklı izlenimlere kapılmasının önüne geçmelisiniz. Yani kendinizi olmadığınız biri gibi tanıtmayın ve kendinizi övmekten uzak durun. Bırakın o sizi anlasın ve ikinci buluşma için bir şansınız olsun.

Onu Tanımaya Çalışın

İkinci kural onu tanımaya çalışın; ilk buluşma genellikle tanışmak için çokta yeterli değildir ancak karşınızdaki hakkında ilk izlenimleri edinmek için yeterlidir. Onu anlamak için soru sorun ve verdiği cevapları o anki vücut diliyle değerlendirin. Daha çok soru sorun ve bunu sıkmadan ve mülakattaymış hissi vermeden yapın. Onu anlamanın, tanımamnın en güzel yolu sorulara verdiği cevaplardır.

Ataerkil Yapıya Sahipseniz Ona Hissettirmeyin

Üçüncü kural hesap konusuna dikkat edin; Kadınlar erkeklerin hesap ödemesinden hoşlanmıyor. Bu yüzden hesap öderken onun tavrını ölçün ya da illa hesabı siz ödemek istiyorsanız bunu gizliden yapın tuvalet için izin isteyip gizlice ödemek iyi bir seçenek olabilir. Flörtünüzün ters tepki vermesi durumunda bir dahaki senden olur şeklinde esprili yaklaşarak hem o anı yumuşatır hem de ikinci buluşma hakkında nabzını yoklamış olursunuz

Kendinize ve Karşınızdakine Özen Gösterin

Dördüncü kural kararlı olun; kararlılık çekici bulunan bir husustur. Özellikle ilk buluşma için mekân belirlemekte fark etmez kalıbı yerine “ben burayı düşündüm senin içinde uygun mu” şeklinde bir yaklaşım sizi flörtünüzün gözünde farklı bir konuma yerleştirecektir. Kararlılık kadınlar için oldukça önemlidir. Beşinci kural kıyafetinize ve hijyeninize özen gösterin; dış görünüş benim için önemli değil bir yalandan ibarettir. Bu yüzden ilk buluşmaya giderken kendinize özen gösterin parfüm banyosu yapıp takımları çekmenize gerek yok karşınızdaki onun için hazırlandığınızı ona değer verdiğinizi anlasın yeterli.

Benzer Yazilar

Erkeklerdeki Cinsellik Sonrası Tutumlara Dikkat

Ahmet DOĞDU

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor

Bar Refaeli

Ahmet DOĞDU

Hidrosel Hastalığı, Belirtileri, Tedavisi

Editor

Eva Longoria

Ahmet DOĞDU

Victoria’s Secret 2012 Show

Ahmet DOĞDU