Image default
FelsefErkek

İlk Buluşma Nasıl Olmalı?

İnsanlar birbirlerini zamanla tanır ve kalıcı dostluklar da işte o zaman oluşur. Ancak bu cümleden ilk buluşmaların tamamen yabana atılır bir yanı olduğu akla gelmemelidir. Hayatınızda daha önce hiç karşılaşmadığınız bir kişiyle baş başa kalmak yani buluşmak için mutlaka dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Bunlar uygulandığı zaman hem erkeğin hem de bayanın ilişkiyi ilerletmede her şeyin kendiliğinden gerçekleştiğini görmesi pek de zor olmayacak.

Öncelikle ilk buluşma  randevu yerine mutlaka zamanında gidilmesi gerekir. Daha erken gitmek ya da daha geç gitmek kesinlikle kabul edilir bir durum değildir. Bu bakımdan da mutlaka görüşme yerine zamanında varmak son derece önemlidir.

Giyim Tarzı ve Yaklaşım

Randevu yerine gitmeden önce erkeğin giyebileceği en ideal şey spor giyimden yana olmalıdır. Çünkü sonuçta karşıda sizinle samimi bir arkadaşlık kuracak ve tamamen samimiyete dayanan bir kız arkadaş adayı bulunuyor. Bu nedenle kız arkadaşın hoşuna gidebileceği eğer sportmen bir vücudunuz varsa gösterebilecek T-shirt ve spor pantolon tercihi uygun olacak. Bunun yanında resmi kıyafetler giyinmekten hoşlanan erkekler genellikle klasik ceket gömlek giyiniyor. Bunu tercih ederken de mutlaka canlılığa hitap eden renkler seçilmelidir. Mavi renk en ideal renk olarak karşımızda yer almaktadır. Beyaz renk gömlek ise yine saflığı temizliği ifade etmesi bakımından tercih edilebilir.

Yaklaşım olarak ilk defa buluşma olacağı için tokalaşmak yeterli olacaktır.

Konuşulacak Konular

Elbette ileriye dönük buluşma erkek flört etmeyi düşündüğünüz kız arkadaşı adayınıza mutlaka keyifli dakikalar geçirmeyi başaracak sizsiniz. Bunun için mutlaka uyanık olmalı ve konudan konuya atlamayı başarabilmelisiniz. Komik olmak için komiklikler yapmamalı ancak mutlaka gülümsetecek bir konu seçmelisiniz. Kadınlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar. Mutlaka sempatik olun ve gülümsemeyi bir an bile ihmal etmeyin.

Benzer Yazilar

Erkek Burcu

Ahmet DOĞDU

Ailesine Düşkün Bir Erkekle Birlikte Olmak

Kadınların Erkeklerde Aradığı 5 Özellik

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Aldatma Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Sarışın Esmer Seçimindeki Bilimsel Gerçek!

Erkekler Naz Yapan Kadınları Mı Sever ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz