Image default
FelsefErkek

İlk Buluşma Öncesi Gerginliğinizi Atmak İçin 10 İpucu

İlk Buluşma Öncesi Gerginliğinizi Atmak İçin 10 İpucu

 İlk izlenim, ilk iletişim insanlar için oldukça önemlidir. İlk buluşma öncesi gerginliğini kontrol altına almak için yapmanız gereken üzerinizdeki baskıyı atarak, rahatlayıp eğlenmeye hazır olmalısınız.

Partnerinizi etkilemek ve için yapılan araştırmaları birlikte inceleyelim.

1) Giyim Tarzınıza Dikkat Edin

Kadınlar partnerinin tüm özelliklerine hayran da olsalar kendi tarzına göre giyinmeyi bilmeyen erkeğe tahammül edemezler. İlk buluşma için kendiniz gibi olun ve stilinizi gideceğiniz ortama göre belirleyin.

2) Heyecanı Abartmayın

İlk buluşmada içinizde uçuşan kelebekler oluşur ve bunlara engel olamazsınız. Fakat bu tatlı heyecanın gerginliğe dönüşüp buluşmanın atmosferini bozmasına izin vermemelisiniz.

3) Küstah Olmayın

Gittiğiniz mekânda garsona iyi davranın. Kaba, alaycı tavırlardan kaçınmalısınız. Garsonlara gövde gösterisi yapmanızı kadınlar küstahça bulmaktadırlar.

4) Eski Defterleri Açmayın

Genellikle kadınlar erkeklerin geçmişlerini merak ederler. Eski sevgili ile ilgili soru gelirse kısa cümlelerle cevap verip konuyu kapatın.

5) Kurlar Yapın

Partnerinizi dinlerken gözlerine bakın ve ara sıra dudaklarına bakmayı unutmayın. Gülüşünü ve bakışlarını övmenizden kadınlar oldukça etkilenecektir.

6) İlginizi Ona Belli Edin

Onunla ilgili detayları bilmeniz onu kıymetli hissettirecektir. Örneğin sosyal medya paylaşımlarında giydiği kıyafet veya aksesuarları ile ilgili bir iltifat etmeniz onu takip ettiğinizi kanıtlayacak ve bundan oldukça memnun olacaktır.

7) İlk Deneyimlerden Uzak Durun

Mekân seçimi size bırakıldıysa önceden gittiğiniz bir yeri seçerek bunu fırsata çevirebilirsiniz. Yemek ve içeceklerde deneyimledikleriniz ile dikkat çekebilirsiniz.

8)Kendinizi Sevin

Kendinizi sevdiğinizi partnerinize ufak mesajlar yoluyla göstermelisiniz. Böylelikle kendini seven karşısındakini de sevecektir anlayışını göstermiş olacaksınız.

9) İlk Buluşma Olduğunu Unutmayın

Karşınızdaki kişi ile birbirinizi tanımaya çalıştığınızı unutmayın. Aile ya da iş problemlerinizden bahsetmeyin. Bu durumlardan konuşmak sizi geçimsiz ve zor biri olarak gösterebilir.

10) İkinci Buluşmayı Garantileyin

Tesadüfler kadınlara daha romantik geldiği için konuşma arasında ortak zevk ve meraklarınızı keşfedin. Böylece buluşmak için ikinci tarih kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

 

Benzer Yazilar

ilk Buluşmanın Önemi

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkilerinde Dış Görünüm Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Gözünde Evlenilecek Kız Tipi

Ahmet DOĞDU

Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Erkeklerin Nefret Ettikleri Romantik Davranışlar!

Güçlü Kadınları Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz