Image default
FelsefErkek

İlk Buluşmada Bu Ayrıntılara Dikkat Edin

İlk buluşma kadın erkek fark etmeksizin herkes için özeldir. Fakat bazen hayatının kadını olduğunu düşündükleri kadınlarla ilk buluşmalarında donup kalanlar olabilir. Tam da bu durumlar için bu özel ilk buluşmayı rahat bir buluşmaya çevirmek oldukça mümkündür.

ilk buluşma, ilk buluşmada ne giyilir, ilk buluşmada dikkat edilmesi gerekenler, ilk buluşmada erkek nelere dikkat etmeli, ilk buluşmada hesap ödeme, ilk buluşmada ne konuşulur, ilk buluşmada nasıl davranmalı, erkeklerin ilk buluşmada dikkat etmesi gerekenler

Dış Görünüşünüze Özen Gösterin

Erkekler ne kadar dış güzelliğe önem verirlerse, kadınlar da bir o kadar bu konuya önem vermektedir. Bu yüzden ilk buluşma taktikleri arasında kendine bakım ve giyim kuşam birinci sırada yer almaktadır. Bu yüzden ilk buluşmadan önce bir duş almalı ve karşınızdakini önemsediğinizi gösteren kıyafetler tercih etmelisiniz. Dış görünüş ilk buluşmada karşınızdakini etkisi altına alan önemli bir unsurdur.

ilk buluşma, ilk buluşmada ne giyilir, ilk buluşmada dikkat edilmesi gerekenler, ilk buluşmada erkek nelere dikkat etmeli, ilk buluşmada hesap ödeme, ilk buluşmada ne konuşulur, ilk buluşmada nasıl davranmalı, erkeklerin ilk buluşmada dikkat etmesi gerekenlerFazla Sahiplenici Tavırlar Sergilemeyin

Kadınlar erkeklerin korumacı ve sahiplenici tavırlarından hoşlanırlar. Ancak ilk buluşmada aşırı sahiplenici tavırlar takınmak için çok erkendir. Bu yüzden bu tavırlardan kaçınmalısınız. Aynı zamanda “her şeyi ben bilirim” tarzı havalar da kadınlara itici gelmektedir. Karşınızdakinin anlatmasına fırsat vermeden onu susturmak, ilk buluşmada yapılacak hataların başında gelir.

Konu Konuyu Açacaktır, Akışına Bırakın

İlk buluşmada konuşulacak konu bulmak oldukça zorlanılan meseleler arasındadır. Konu bulmaya çalışmak yerine sohbet ederek konunun konuyu açmasına izin verin. Arada dinlemeye çekilin. Emin olun bu diğer türlüsünden daha kolay olacaktır.

ilk buluşma, ilk buluşmada ne giyilir, ilk buluşmada dikkat edilmesi gerekenler, ilk buluşmada erkek nelere dikkat etmeli, ilk buluşmada hesap ödeme, ilk buluşmada ne konuşulur, ilk buluşmada nasıl davranmalı, erkeklerin ilk buluşmada dikkat etmesi gerekenler

İlk Buluşmada Nereye Gidilir

İlk buluşmada ne yapılır erkeklerin en çok sorduğu konulardan bir diğeridir. İlk buluşma birbirinizi tanımaya başlayacağınız ilk saatler belki de uzun soluklu ilişkinin ilk adımı olacaktır. Bu yüzden bir kafede sohbet edebilir ya da açık alanda bir parkta oturarak birbirinizi tanımaya çalışabilirsiniz. İlk buluşmada illaki pahalı mekanlara gidilecek diye bir şey yok. Unutmayın kendinizi olduğunuzdan farklı gösterip beklentiyi yüksek tutmak ileride sizi zora sokacaktır.

Hesabı Erkek Öder Klişesinden Uzak Durun

İlk buluşma tüyolarında sıradaki nokta ise hesaptır. Hesap çok hassas bir konudur. Hesabı erkek öder mantığıyla yaklaşmak ters bir algı yaratabilir. Bu yüzden karşınızdakinin önerisine uyum sağlamak daha sonraki buluşma için gerekli anahtarı size sunacak ince noktalardan biridir.

Benzer Yazilar

Kız Babası

Ahmet DOĞDU

Erkekler Neden Reddeder?

Editor

6 Adımda Sevdiğiniz Erkeği Kendinize Bağlayın

Editor

Kadınların Şifresini Çözün

Ahmet DOĞDU

Jiletle Tıraş Olmanın Cildinize Faydaları

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Ahmet DOĞDU