Image default
FelsefErkek

İlk Buluşmada Onu Şaşırtmanın Yolları

İLK BULUŞMADA ONU ŞAŞIRTMANIN YOLLARI

İlk buluşmaların heyecanı hep çok özeldir. Özellikle erkekler için ilk buluşmada  etkileyici bir iz bırakmak önemlidir.Ancak bazen utangaçlık, bazen komik duruma düşme veya yanlış birşey söyleme korkusu ile kendilerini frenlerler.Eğer kadınlar hakkında yeterince bilgi sahibi olursanız bu korkularınızı bir kenara atıp keyifli zaman geçirebilir ve istediğiniz etkiyi bırakabilirsiniz.Kadınlar üzerinde denenmiş ve onaylanmış pek çok yöntem var.Bu kesin sonuç veren yöntemlerden faydalanarak istediğiniz etkiyi yaratmanız hiç de zor olmayacak.

ilk-bulusma-icin-tuyolar

Heyecanınızı Kontrol Edin :

İlk buluşmada heyecan güzeldir ama fazlası sizi zor duruma düşürebilir.Bunun için öncelikle heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışın.Fazla heyecan; hareketlerinizi, söyleyeceklerinizi, sohbetinizi olumsuz yönde etkileyecektir.Bunun tam tersi bir durumda fazla rahat davranmaktır. Rahatlığı abartmanızda karşınızdaki kadının kendini özel hissetmesini engelleyebilir.

ilk-bulusmada-davranislar

 

Ayrıca karşınızdaki kişinin de en az sizin kadar heyecanlı olabileceğini unutmayın.Bu durumda dengeyi kurması gereken her zaman erkektir.Bu yüzden aradaki ince çizgiyi bulmalı daha rahat ve sakin olmaya çalışmalısınız.Ayrıca buluşma boyunca acaba beni beğenecekmi endişesini aklınızdan çıkarırsanız ve kendiniz gibi olursanız inanın heyecanınızı çok daha rahat kontrol halinde tutabilirsiniz.

ilk-bulusma-heyecani

İyi Görünün :

İnanın kadınlar itiraf etmeseler de ilk buluşma öncesinde uzun saatler harcarlar hazırlanmak için.Erkekten de aynı özeni beklerler.Temiz ve güzel kokan, güzel giyinmiş, itina ile hazırlanmış bir erkek ilk anda bir kadını etkiler.Kadınların kıyafet ve aksesuarlardan sandığınızdan daha fazla sonuca vardığını unutmayın.

Young couple on first date drinking coffee

Gözlerine Bakın :

Konuşurken göz teması kurun.Dinlerken ve konuşurken gözlerine bakmanız önemlidir.O konuşurken gözlerine bakmanız söylediklerini dikkatle dinlediğinizi ve önem verdiğinizi gösterir.Ayrıca göz teması kurmanız kendinize güveninizin de göstergesidir bu yüzden bir kadını etkilemek için çok önemlidir.

ilk-bulusma

Soru Sorun :

Soru sormak karşınızdaki insanı tanımak için en etkili yoldur.Ayrıca karşınızdaki kişiyi önemsediğinizi ve onun hakkındaki olabildiğince şeyi öğrenmek istediğinizi gösterir.İlgisiz görünen yada sadece kendini anlatan erkekler kadınlar için iticidir.Kadınlar önemsenmek, ilgilenilmek ve merak edilmek isterler.

Özel Hissettirin :

 Özel hissedilmeyi herkes sever ama bir kadın daha çok.Mesela ilk buluşmada onu evinden alın, gitmek isteyebileceği sorun, kapısını açın yada bir çiçek alın.Bu küçük detaylar kadınlara kendilerini özel hissettirir ve kadına kendini özel hissettiren bir erkek, daha ilk buluşmada onu şaşırtma ve etkileme işini başarır.

Benzer Yazilar

İlişkiyi Sürdürmek

Ahmet DOĞDU

Erkeklere Sorduk: Burçlara göre Sevgili Bulunur Mu?

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Şiddete Eğilimli Erkekler

Ahmet DOĞDU

Romantik Bir Yılbaşı Gecesi için Harika Öneriler

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz