Image default
Genel

İlk Buluşmada Yapılmaması Gerekenler

Karşı cinsle tanışmak ve ilişkiler her iki taraf için de önem arz eder. İlk buluşma için hazırlıklar yapılır. Her iki taraf da heyecanlı olur. Hata yapmamak için rahatlamak şarttır. Bir konuda bilgili olmak rahatlamaya da beraberinde getirir. İlk buluşmada yapılması gerekenler erkek ve kadın tarafı olarak nelerdir?

ilk-bulusmada.jpg

İlk Buluşmada Neler Yapılmamalıdır?

İlk olarak erkek tarafından bakalım ilk buluşma anına. İlk buluşmada yapılmaması gerekenler olarak başta heyecana kapılmamak, sakin ve kendin gibi davranmak gelir. Daha sonra erkek için konuşursak karşısındakinin heyecanını normal görüp yadırgamamalı ve ona göre davranmalı. Tam tersini yaparsa şayet sağlıklı bir buluşma olmaz. Daha sonra erkek çok sık telefonla oynamamalı, özellikle ukala ve yapmacık tavırlar sergilememeli. Bu tavırlar karşı tarafın soğumasına neden olur. Bu kurallar aslında her iki taraf için de geçerlidir.

ilk-bulusma-sonrasi.png

İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler Nelerdir?

İlk buluşmada yapılmaması gerekenler için erkek ve kadın tarafından inceledikten sonra sıra ilk buluşmada yapılması gerekenlere geldi. İlk buluşma için yapılması gerekenler arasında ilk başta bir hazırlık olmalı mesela. Nezaketli davranmalı. Özellikle ilk buluşmada yapılması gerekenler erkek tarafının oldukça kibar olmasıdır. Çok nazik ve kibar davranılmalı. Bakımlı ve temiz gidilmeli. Gülümseme en önemli etken ilk buluşmanın iyi geçmesi için. Ayrıca ilk buluşmada karşı taraf eleştirilmemeli, eleştirmek yerine anlaşılmaya çalışılır birbirlerini tanımalıdır.

ilk-bulusmada-yapilmasi-gerekenler.jpg

Özetle ilk buluşmada yapılmaması gerekenler erkek ve kadın olarak yaklaşık aynı olduğu gibi farklılıklar da içerir.. Bunun tersine ise ilk buluşmada yapılması gerekenler erkek ve kadın için de aynıdır. Aslında ilk buluşmada be diğer buluşmalarda tek yapmanız gereken kendiniz gibi olmanız ve karşı tarafı tanımaya çalışmanızdır. İlk buluşmada yapmamanız gereken ise nezaket kurallarının dışına çıkmak ve karşı tarafı sorularınız ile bunaltmaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın

Ahmet DOĞDU

Masum Bir Kaçamak:İlham Verici Haftasonu Tatil Rotaları

Ahmet DOĞDU

Bir Erkek İçin ” Vazgeçilmez” Olmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

İYİ GİTMEYEN İLİŞKİYİ DÜZELTMENİN PÜF YOLLARI

Editor

En Trend Erkek Bakım Ürünleri

Ahmet DOĞDU

Yatırım Yapmak İsteyenlere 4 Önemli Tavsiye

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz