Image default
Genel

 İlk Buluşmanın Kötü Gittiğini Nasıl Anlarsınız?

Hayatımızın içinde ilk buluşmaları herkes en azından bir kez dahi olsa yaşamıştır. Bu stres içeren buluşmada akılda sorularla gidilir bululşmanın içeriğine göre sorular cevap bularak o masadan kalkılır. Buluşmanın kötü gittiğine dair, olumsuz olduğuna dair elbette ki bir taraf istem dışında olsa bunu gösterecektir. Peki bir buluşmanın kötü gittiğini nasıl anlarız.

ilk-bulumanin-kotu-gectigini-gosteren-isaretler.jpg

Buluşmanızın Kötü Gittiğine Dair İşaretler

Öncelikle ilk buluşmanızda karşı taraf size eski sevgililerinden bahsediyorsa bu o kişinin unutamadığını gösterir ki sizin için olumsuz bir durumdur. Bunun içeriğine girip eski sevgilisinin iyi kötü yanlarından bahsediyor ise bu kişiyle ileriye dönük bir şeyler yaşayamayacağınızı gösterir.

Buluşmanın ilk dakikaları kişi saatine bakıp duruyorsa ve size bir yere yetişmesi gerektiği konusunda bir şeyler söylüyorsa buluşmanız tehlikededir demektir. Çünkü buluşmayı sonlandıracak yegane taktik budur. Ki bunu karşı taraf olabildiğince kolay algılayabilmektedir.

ilk-randevununun-kotu-gectigini-gosteren-isaretler.jpg

Buluşma içerisinde kişi telefonuyla oynuyor, saatine bakıyor, başka bir şey ile ilgileniyorsa sizin yanınızda vakit geçirebilmek için ekstra yollara başvuruyor demektir. Bu doğrultuda ilk buluşmada edilen sohbetten ya da bir durumdan rahatsız olduğu aşikardır.

Sessizlik ilk buluşmaların hemen hemen hepsinde olur. Sessiz kalınmayı benden hoşlanmadı olarak algılamayın çünkü bu heyecan ve stresten de sessiz olunabiliyor. Sizden hoşlandıysa yanlış bir şey yapma tedirginliği ya da sizin düşüncenizi öğrenme iç güdüsü olabilir. Ama bir ihtimal var ki evet sohbetten de hoşlanmamış olabilir.

İlk buluşmanızda telefonuyla vakit geçiriyor ve başkalarıyla konuşuyorsa sizden sıkldığını anlayabilirsiniz. Hatta bazen bir telefon gelip bir bahaneyle yanınızdan ayrılarak tamamlanabilir buluşmalar. 

ilk-randevunun-kotu-gittigini-gosteren-isaretler-nelerdir.jpg

İlk buluşmanızda edilen sohbette size dair hiçbir soru sormuyorsa ve merak etmiyorsa buluşmanız iyi geçmemiş demektir. Buluşma sonunda en sevdiği rengi, en sevdiği yemeği, en sevdiği müzik türünü sizin bilip onun bilmemesi buluşmanız sadece vakit geçirmek için olduğunu anlayabilirsiniz.

İlk buluşmada göz teması uygun ölüçüde olmalıdır. Eğer sizden gözlerini sürekli kaçırıyorsa, sohbet ederken yüzünüze değil de başka yerlere bakıyorsa bu şık olmamakla birlikte buluşmanızın kötü geçtiğine açık bir işarettir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

Ahmet DOĞDU

Bekarlığa Veda Partisi İçin Sıra Dışı Öneriler

Ahmet DOĞDU

Çizgi Roman Seven Erkekler

Ahmet DOĞDU

Mutfak Seven Karizmatik Erkekler

Ahmet DOĞDU

Uzun İlişki Arayan Erkeklerin Uzak Durması Gereken 5 Hata

Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 5 Özellik

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz