Image default
Vajinalog + 18

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Sosyal medya sitesi Instagram üzerinden sevgili yapmak veya aşk yaşamak mümkün müdür, mümkünse ne ölçüde mümkündür bu yazımızda bunun üzerinde duracağız.

Öncelikle bilinmesi gerekir ki Instagram’da birbirini tanıyan tanımayan her insan birbirine tıpkı Facebook sitesinde olduğu gibi arkadaşlık kurmak yönünden takip isteği gönderebilmektedir. Bu aslında bir bakıma ilgilendiğiniz kişiyle instagramda sevgili yapmak kapısını biraz da olsa aralamak anlamına gelmektedir.

Instagram’da Kız Tavlama Taktikleri

Instagram üzerinden tanışıp da düzeyli bir şekilde birliktelik yaşayan milyonlarca insan var. Bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Artık her şeyin internet ortamına taşınması gibi aşklar da internet ortamına taşındı. Kızlar artık kendilerinin beğendikleri erkekleri Instagram üzerinden kendilerine gönderilen mesajla seçiyor ve onlarla düzeyli bir şekilde aşka yelken açmaya karar veriyor. Öncelikle Instagram üzerinden nasıl kız tavlanır bunun üzerinde durmamız gerekmektedir:

  • DM’den yürümeye kalkışmayın, bu ne kadar duygusuz olduğunuzu gösterir. (direkt mesaj)
  • Sosyal mekanlarda çekilmiş olduğunuz boy boy fotoğraf karelerini düzine düzine eklemeyi ihmal etmeyin.
  • Mutlaka kızların ilgisini çekebilecek bir şeyle uğraşıyor olun (enstrüman, spor, sanat, eğitim vs)
  • Tavlamayı hedeflediğiniz kızı iyi tanıyın ve onun beğenilerine göre paylaşımlar yaparak öncelikle bir süre karşılıklı beğenme ve ısınma turlarına çıkın. Bunlar yapıldığı zaman instagramda kız tavlama taktikleri yönünden net bir başarı sizi bekliyor.

Instagram’da 1 Haftada Sevgili Bulun

Instagram’da milyonlarca bayan profili var ve bu da aslında milyonlarca sevgili potansiyeli sizi bekliyor anlamına gelmektedir. Yeter ki nerede ne yapacağınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Önemli olan acelecilikten ve acemilikten uzak tamamen doğal olmak ve böylelikle instagramda sevgili nasıl bulunur yönünden kesin sonucu elde ederek düzeyli bir birliktelik yaşamak olacaktır.

Benzer Yazilar

Seksin Erkekler İçin Önemi

Ahmet DOĞDU

Cinsel İlişkide Fit Performans Nasıl Yakalanır?

Ahmet DOĞDU

50 Yaşının Üstündeki Erkeklerde Sex Sorunları

Ahmet DOĞDU

Tek Gecelik İlişki Mutlu Ediyor Mu?

Editor

Cinselliğin Şaşırtıcı 5 Faydası

Editor

Sertleşme Sorununa Sert Bir Bakış

Ahmet DOĞDU