Image default
Vajinalog + 18

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Sosyal medya sitesi Instagram üzerinden sevgili yapmak veya aşk yaşamak mümkün müdür, mümkünse ne ölçüde mümkündür bu yazımızda bunun üzerinde duracağız.

Öncelikle bilinmesi gerekir ki Instagram’da birbirini tanıyan tanımayan her insan birbirine tıpkı Facebook sitesinde olduğu gibi arkadaşlık kurmak yönünden takip isteği gönderebilmektedir. Bu aslında bir bakıma ilgilendiğiniz kişiyle instagramda sevgili yapmak kapısını biraz da olsa aralamak anlamına gelmektedir.

Instagram’da Kız Tavlama Taktikleri

Instagram üzerinden tanışıp da düzeyli bir şekilde birliktelik yaşayan milyonlarca insan var. Bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Artık her şeyin internet ortamına taşınması gibi aşklar da internet ortamına taşındı. Kızlar artık kendilerinin beğendikleri erkekleri Instagram üzerinden kendilerine gönderilen mesajla seçiyor ve onlarla düzeyli bir şekilde aşka yelken açmaya karar veriyor. Öncelikle Instagram üzerinden nasıl kız tavlanır bunun üzerinde durmamız gerekmektedir:

  • DM’den yürümeye kalkışmayın, bu ne kadar duygusuz olduğunuzu gösterir. (direkt mesaj)
  • Sosyal mekanlarda çekilmiş olduğunuz boy boy fotoğraf karelerini düzine düzine eklemeyi ihmal etmeyin.
  • Mutlaka kızların ilgisini çekebilecek bir şeyle uğraşıyor olun (enstrüman, spor, sanat, eğitim vs)
  • Tavlamayı hedeflediğiniz kızı iyi tanıyın ve onun beğenilerine göre paylaşımlar yaparak öncelikle bir süre karşılıklı beğenme ve ısınma turlarına çıkın. Bunlar yapıldığı zaman instagramda kız tavlama taktikleri yönünden net bir başarı sizi bekliyor.

Instagram’da 1 Haftada Sevgili Bulun

Instagram’da milyonlarca bayan profili var ve bu da aslında milyonlarca sevgili potansiyeli sizi bekliyor anlamına gelmektedir. Yeter ki nerede ne yapacağınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Önemli olan acelecilikten ve acemilikten uzak tamamen doğal olmak ve böylelikle instagramda sevgili nasıl bulunur yönünden kesin sonucu elde ederek düzeyli bir birliktelik yaşamak olacaktır.

Benzer Yazilar

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalı?

Ahmet DOĞDU

Mastürbasyon Faydalı mı Zararlı mı?

Ahmet DOĞDU

Kadın Vucudu Hakkında Her Şey

Ahmet DOĞDU

Porno İzlemenin Yan Etkileri Nelerdir?

Editor

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Ahmet DOĞDU

Yabancı Sevgili Bulmanın Yolları

Editor