Image default
Genel

İş Arkadaşına Aşık Olan Erkekler İçin Yakınlaşma Tüyoları

İş yerinize farklı bir anlam yüklemenize sebep olabilecek en güzel durum, aşkınızın da orada olmasıdır. Size pazartesi sendromlarını unutturan ve fazla mesailerden mutluluk duymanıza sebep olan aşkı aşkınızı paylaşamadığınız zaman ızdırap olabilir. İş aşkına tutulan sadece siz değilsiniz, günün uzun zamanını iş yerinde geçiren pek çok insan çalışma arkadaşına aşık oluyor. Peki bu durumda saatlerinizi geçirdiğiniz iş ortamında nasıl davranmanız gerekir? İş aşkınıza nasıl yakınlaşabilirsiniz?

Kaçamak Bakışlara Dikkat

Hissettiğiniz duygudan emin olmanız gerekir, bunun için yeterince fırsatınız olacaktır. Uzun zaman aynı ortamı paylaşacaksınız, önce duygunuzu sorgulayın, gerçekten aşık olduğunuzu hissediyorsanız artık iş aşkınızı, hissettirmeden tanımaya çalışabilirsiniz. İş aşkı, güvendiğiniz arkadaşlarınız dışında iş yerinde dillendirilmemesi gereken bir durumdur. Aşık olduğunuz kişi, bu durumu zamanı geldiğinde sizden duymayı tercih edecektir; asla başkasından değil.

Duygularınıza karşılık alıp almayacağınızı gözlemlemeniz uzun sürebilir. Kısa sürede başlayan bir ilişkinin sonunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ve biten aşkınız çalışma ortamınızda sizin motivasyonunuzu düşürebilir. Ona kendinizi fark ettirmek için önce kahve molalarından başlayabilirsiniz. Bu kısa zamanlarda onun hakkında bilgi toplayıp küçük espriler yaparak dikkatini çekebilirsiniz. Kahve içmeyi değil de yeşil çay içmeyi seviyorsa bu küçük molalarda onun çayını hazırlayıp molaya gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu ince davranışınız hem onun hakkında bilgi sahibi olduğunuzu hem de ona önem verdiğinizi hissettirecektir.

Bir süre sonra, size karşı olan tutumu çarpışan kaçamak bakışlarınızla mutlaka belli olacaktır. Kalbin aynası olan gözlerin dediği asla yalan olamaz, bakışları takip edin. İş aşkı, bu bakışlarla size artık daha uzun vakit geçirebileceğinizi söyler. Emin adımlarla ilerlemeniz aşkınızın uzun soluklu olmasını sağlayacaktır.

 

Benzer Yazilar

Erkekleri Cinsellikten Soğutan 5 Kadın Davranış

Editor

Erkekler ve Evliliğe Dair Korkuları

Ahmet DOĞDU

Bir Çöküş Biyografisi: Arda Turan

Editor

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Mutfak Seven Karizmatik Erkekler

Ahmet DOĞDU

İYİ BİR YÖNETİCİNİN MUTLAKA BİLMESİ GEREKEN 7 MADDE

Editor

Yorum Yaz