-2 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Şub 20, 2019
Genel

İş Arkadaşına Aşık Olan Erkekler İçin Yakınlaşma Tüyoları

İş yerinize farklı bir anlam yüklemenize sebep olabilecek en güzel durum, aşkınızın da orada olmasıdır. Size pazartesi sendromlarını unutturan ve fazla mesailerden mutluluk duymanıza sebep olan aşkı aşkınızı paylaşamadığınız zaman ızdırap olabilir. İş aşkına tutulan sadece siz değilsiniz, günün uzun zamanını iş yerinde geçiren pek çok insan çalışma arkadaşına aşık oluyor. Peki bu durumda saatlerinizi geçirdiğiniz iş ortamında nasıl davranmanız gerekir? İş aşkınıza nasıl yakınlaşabilirsiniz?

Kaçamak Bakışlara Dikkat

Hissettiğiniz duygudan emin olmanız gerekir, bunun için yeterince fırsatınız olacaktır. Uzun zaman aynı ortamı paylaşacaksınız, önce duygunuzu sorgulayın, gerçekten aşık olduğunuzu hissediyorsanız artık iş aşkınızı, hissettirmeden tanımaya çalışabilirsiniz. İş aşkı, güvendiğiniz arkadaşlarınız dışında iş yerinde dillendirilmemesi gereken bir durumdur. Aşık olduğunuz kişi, bu durumu zamanı geldiğinde sizden duymayı tercih edecektir; asla başkasından değil.

Duygularınıza karşılık alıp almayacağınızı gözlemlemeniz uzun sürebilir. Kısa sürede başlayan bir ilişkinin sonunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ve biten aşkınız çalışma ortamınızda sizin motivasyonunuzu düşürebilir. Ona kendinizi fark ettirmek için önce kahve molalarından başlayabilirsiniz. Bu kısa zamanlarda onun hakkında bilgi toplayıp küçük espriler yaparak dikkatini çekebilirsiniz. Kahve içmeyi değil de yeşil çay içmeyi seviyorsa bu küçük molalarda onun çayını hazırlayıp molaya gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu ince davranışınız hem onun hakkında bilgi sahibi olduğunuzu hem de ona önem verdiğinizi hissettirecektir.

Bir süre sonra, size karşı olan tutumu çarpışan kaçamak bakışlarınızla mutlaka belli olacaktır. Kalbin aynası olan gözlerin dediği asla yalan olamaz, bakışları takip edin. İş aşkı, bu bakışlarla size artık daha uzun vakit geçirebileceğinizi söyler. Emin adımlarla ilerlemeniz aşkınızın uzun soluklu olmasını sağlayacaktır.

 

Benzer Yazilar

Ne İster Bu Erkekler?

Editor

Erkek ve Sakal

Bekarlığa Veda Partisi İçin Sıra Dışı Öneriler

Editor

Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Şeyler

Editor

Sevgiliniz Sizinle Ciddi Mi Yoksa Eğleniyor Mu?

Editor

Bir Çöküş Biyografisi: Arda Turan

Editor