Image default
Vajinalog + 18

İşte Erkeklerin Libidosu En Yüksek Saatleri

Kadınlar ve erkekler üzerinde yapılan bir araştırma daha resmi olarak duyuruldu. Cinsel yaşama dönük bu araştırmada erkeklerin ve kadınların libidosunun en yüksek olduğu zaman dilimi üzerinde duruldu. Buna göre erkeklerin büyük bir kısmının sabah 07.50 erkek seks saati civarlarında en çok seks yapmayı istedikleri sonucuna varıldı.

Kadınların ise büyük bir çoğunluğunun gece 23.00 -02.00 saatler arasında olduğu sonucuna varıldı. Bu sonuçlara göre hem erkeklerin hem de kadınların en çok seks yapmayı arzuladıkları zaman diliminin bu saatler oldukları Amerika’nın önde gelen sex shop firması tarafından duyuruldu.

Araştırmada 2300 Denek Kullanıldı

Amerika’nın önde gelen sex shop firmasının düzenlediği bu araştırma tam 2300 denek üzerinde test edildi. Buna göre erkeklerin sabah saatlerinde seks yapmayı istedikleri kadınların seks yapmak istediği zaman ise bunun aksine geceleri seks yapmayı istedikleri sonucuna varıldı. Bu araştırma da daha önce yapılan en seksi zaman dilimleri araştırmalarıyla aynı sonuçları vermesi bakımından gerçekten de kabul edilebilir yargıları oluşturdu. Böylelikle hem kadınların hem de erkeklerin seks yapmayı istedikleri zaman diliminin hangileri olduğu sonucuna kesin olarak varılmış oldu.

Erkekler Kahvaltıdan Önce Seks Yapmak İstiyor

Araştırma sonucuna dayanarak erkeklerin kahvaltıdan önce seks istedikleri sonucuna varıldı. Söz konusu araştırma neticesine dayanarak her bakımdan erkeklerin sabah saatlerinde kendilerini daha enerjik ve daha güçlü buldukları sonucuna varılarak bu saatlerde en seksi kadın zamanı partnerini azgın bir boğa gibi elde ederek mutlu edebilecekleri sonucu elde edildi. Bunun aksine kadınlarınsa geceleri her yönden kendilerini daha azgın ve seks yapmaya daha aç hissettikleri sonucuna varılmış oldu. Bu sonuçlara dayanarak her anlamda hem kadınların hem de erkeklerin bütün yönleriyle söz konusu sonuçlara dayanarak seks saatleri test edildi.

Benzer Yazilar

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Son 10 Yılın En Seksi 5 Mankenleri

Editor

Şortlu kızların tacizine uğrayan

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Çoklu Orgazm Olabiliyormuş

İyi Bir Cinsel İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Editor

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz