23.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Genel

İşte Ucuza Uçmanın 5 Yöntemi

Hayat günden güne pahalılaşıyor. Ama her ne olursa olsun hiçbir şey yine de tatil fırsatlarını değerlendirmekten sizi alıkoymamalı. Yeni yerler görmek ve seyahat programınızı yeni coğrafyalarla taçlandırmak istemeniz gayet normal. Bunun için aslında yapmanız gereken tek bir şey vardır ki o da fırsatları değerlendirmektir. Böylece ucuza uçmanın yolları birer birer size açılacaktır.

1. Erken Rezervasyon 

Bilinen klasik yöntem olarak erken rezervasyon yaptırarak uçak biletinizi ucuza getirmeniz mümkün. Eğer gelecek ayda tatile çıkma planınız varsa o halde bugünden uçak biletinizi alın ve uçuşu daha ucuza getirin.

2. Milleri Değerlendirin

Düzenli olarak uçuş gerçekleştirdiğiniz hava yolu şirketinin seyahatinizi daha ucuza getirmek adına size verdiği mil promosyon ve kampanya seçenekleriyle siz de daha ekonomik ve de size özel ayrıcalıklarla uçuşunuzu daha ekonomik hale getireceksiniz.

3. Hafta İçi Rezervasyon

Genellikle hafta sonları insanların tatil fırsatı için değerlendirdikleri zaman dilimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu nedenden ötürü ucuza uçmanın yöntemleri olarak hafta içinden alacağınız biletle daha ucuz fiyatla uçuş gerçekleştirmeniz pek ala mümkün olacaktır.

4. Aktarmalı Uçuş

Bilinen ve de sıkça uygulanan bir diğer yöntem aktarmalı uçuş olarak karşımıza çıkmaktadır. Uçak bileti maliyetinizi daha asgari koşullara taşıyacak olan söz konusu uçuş özelliğiyle sizler de her yönden maliyeti en aza indirme olanağını elde etmiş olacaksınız.

5. Alternatif Rota

Farklı yerleri görmek ve popüler olmayan yerlerde tatil yaparak da uçak biletinizi daha uygun fiyata alabileceksiniz. Bu da ucuz uçak bileti açısından öne çıkan bir özelliği teşkil etmesi adına gerçekten de uygulanması gereken bir diğer yaklaşım olarak karşımıza çıkmaya devam etmesi yönüyle önemlidir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Rüyalarını Süsleyen Çekici 7 Ünlü Kadın

Editor

Bu Yaz Yapmanız Gereken 4 Şey

Editor

Pazartesi Sendromu Mu? O Da Ne?

Editor

Otuz Yaşında Patron Olmanın Püf Noktaları

Editor

Yatakta Kadınlara İlgi Göstermenin Alışılmadık Yolları

Editor

SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI BİTKİSEL KÜRLER

Editor