Image default
Vajinalog + 18

İyi Bir Cinsel İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Mutsuz cinsel hayat evlilikleri nerdeyse bitirme noktasına getiren önemli unsurlardan birisidir. İyi cinsel ilişki yaşayamamak içinizde pek çok soruna ve ruhsal problemlere yol açabilir. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında yaptıklarınızı bir kere gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bu yazımda sizlere cinsel ilişki sırasında yapılması gerekenler ve daha iyi bir cinsel ilişkim olsun istiyorum konularına yanıtlar vereceğim.

Partnerin tatmin olmasını sağlamak 

Cinsel ilişki sırasında kadınların yaptığı en büyük hatalardan birisi partnerlerinin tatmin olmasını sağlamaktır. Tabii ki partnerinizin tatmin olması da önemlidir ancak ilk olarak kendi zevklerinizi ön plana çıkartmaya çalışmalısınız.Vücudunuzdaki erojen bölgelerin keşfedilmesini beklemektense bunları partnerinize söylemek seksi ikiniz açısından da çok daha keyifli hale getirecektir. Böyle davrandığınızda hem kendiniz hemde partnerinizi mutlu etmiş olursunuz.

Karanlıkta sevişmek 

Yapılan anket sonuçlarına göre çoğu kadın yeterli özgüvene sahip olmadığından sevişirken kendini saklamak istiyor. Fazla kilolarınızdan, yüzünüzdeki izlerden veya kalçalarınızdaki çatlaklardan utanmaktan vazgeçiniz. Erkekler cinsel ilişki sırasında bunları görmezler.
Her zaman özgüvenli olun ve vücudunuzdaki kusurlarla sevişmenin hazzını keşfedin.

Ses çıkarmaktan ve konuşmaktan korkmak 

Cinsel ilişki sırasında kirli konuşmalardan ve ses çıkarmaktan kaçınmayınız. Sizin ayıp olarak düşündüğünüz şeyler partnerinizin hazzını kat ve kat arttıracaktır.
Partnerinizin yapmasını istediğiniz şeyi hiç çekinmeden söylemeyi tercih ediniz. Biri duyar, partnerim beni garipser gibi yanılgılara düşmek doğru olmaz. İçinizden gelenleri uygun bir üslup ile karşı tarafa aktarmaya çalışınız.

Fantezi dünyanızın kapılarını açın

Hemen hemen her kadının aklında ve her erkeğin aklında partnerine söylemekten çekindiği fanteziler vardır. Yoksa bile mümkün olduğunda seks hayatınızı renklendirmeye çalışın.
Partnerinizin fantezileri komik ve ilginç gelse bile onları küçümsemeyiniz. Yeniliklere açık olun ve zevk alacağınız seks pozisyonlarını denemeye çalışınız.

Dürüst Olun

İyi bir cinsel ilişki için en önemli konulardan biri ise partnerinize dürüst olun, özellikle kadınlar dürüst erkeklerin güvenilir olduğunu düşündüğü için, yaşamak istedikleri zevkleri, güvendiği insanlar ile yaşaömayı tercih ederler. Erkekler de bu durum her ne kadar kadınlar nazaran daha az dikkat edilen bir özellik olsada dürüst kadın zeki kadındır. Zeki kadın ise zeki bir erkeği her zaman etkiler.

Benzer Yazilar

Ön Sevişmede Asla Yapılmayacak 3 Şey

Ahmet DOĞDU

Yatakta Söylenmemesi Gereken Sözler

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

En İyi Seks Hangi Yaşta Yapılır

Ahmet DOĞDU

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Editor

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Ahmet DOĞDU