Image default
FelsefErkek

İyi Gitmeyen Bir İlişki Nasıl Düzeltilir?

İlişkiniz harika başlamıştır. Kadın-erkek ilişkisi için örnek olunacak bir çiftsinizdir. Bir rüya gibi ve bir masalın iki kahramanı gibisinizdir. Her şey ne kadar güzel başladı ve bulutların üzerinde uzun bir süre geçirdikten sonra bir şeyler ters gitmeye başlar. Nerde hata yaptığınızı bir türlü anlayamazsınız, sorarsınız ama tabi ki cevabını ya anlamazsınız ya da cevabını alamazsınız. Kadın-erkek ilişkisi cevabı anlaşılmayan ya da cevabı olmayan zincirleme sorulardır.

iliskiyi-kurtarma-yollari

Öncelikle partnerinizle aranızda bir gün bile soğukluk olursa anında problemi çözmeye çalışın, ertelediğiniz her sıkıntı problemin büyümesine ve kadının gün geçtikçe kendini doldurmasıyla tam bir kaosa dönüşebilir. Daha sonra ona ‘bu problem için ne yapabilirim, bu sıkıntıyı sence nasıl çözebiliriz, senin için yapabileceğim bir şey var mı’ gibi sorular yönelterek topu ona atın ve yanağına bir öpücük kondurun, sıcaklığınızı ve her zaman yanınızda olduğunu hissetsin. Kadın-erkek ilişkisi bir döngüden ibarettir, önemli olan o çarkın ne yönde döneceğine karar vermek ve doğru yönde çevirebilmektir.
kotu-iliskinin-nedenleri

Bir kadın mutsuzsa sebebi sadece siz olmayabilirsiniz ama mutsuzluğunu anlamazsanız ve bu konuda hiçbir şey yapmazsanız bir bakmışsınız oklar size çevrilmiş ve mutsuzluk sebebi siz olmuşsunuz. İşte tam da bu sebepten mutsuzken mutlaka yanında olun gününün nasıl geçtiğini ve bir problem olup olmadığını sorgulayın eğer konuşmak istemiyorsa ısrarcı olmayın sadece sımsıkı sarılın ve uzun bir süre bırakmayın bu onu teselli etmek için yeter de artar bile. Mutsuz bir ilişkini varsa; tüm günü mutsuz ve huzursuz geçirseniz bile yatağa yattığınızda sadece 5 dakika bile bunun için yeterlidir. Yatağa yatın yüz yüze gelin ve yüzünü ellerinizin arasına alın ve 5 dakika boyunca gözlerinin içine bakın. Sizi ne kadar sevdiğini unutsa bile işte o zaman mutlaka anımsayacaktır.

Benzer Yazilar

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Ahmet DOĞDU

İlişkiyi Evlilik Boyutuna Taşımanız Gerektiğinin 4 Göstergesi

Kadınları Cezbetmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Romantik Bir Yılbaşı Gecesi için Harika Öneriler

Dünyada En Çok Beğenilen Erkek Özellikleri

Yorum Yaz