Image default
Vajinalog + 18

Kadın İç Giyimi Hakkında Ne Kadar Bilginiz Var?

Her zaman sexy bir kadın görmek isteyen erkekler sevgilisi veya eşi için iç çamaşırı almaktan çekinir. Çekingenlik ayrı bir konu, bunun dışında ölçüleri ve ürün isimlerini dahi bilmemek gibi bir sorun var. Ancak kadınlar bu nazik hediyelerden çok hoşlanırlar. Alacağınız güzel bir hediyeyle sevgi ortamınızı renklendirebilirsiniz. Özellikle evli erkekler bunu yapmaktan çekinmeyiniz çünkü eşiniz bundan mutlu olacaktır.

Kadın İç Giyim Çeşitleri

Slip: Günlük kullanıma ve hassas günlere uygun rahat düz tarz külottur. İpek bez ve düz model olarak tasarlanmıştır.

String: Hem rahat hem de şıklık bir arada tasarlanmıştır. Slip gibi görünse de ipek bez yerine dantel ve tül işleme modelidir.

Brazilian: String tarzına çok benzeyen bu tür ismini brezilya’dan almıştır. Diğerlerine göre beli daha yukardan sararak y harfi şeklini alır ve sexy bir görüntü kazandırır.

Hipster: Slip modeli ile aynı özelliklere sahiptir. Çok rahattır

Boxer: Mini şort görünümlü bu külot çok rahattır. Kalça kısmını tamamen kapatmaktadır.

Tayt: Son zamanlarda gelişen bu model elbise altı iç giyim olmaktan çıktı ve artık bizzat bir spor pantolon çeşidi oldu. sexy görünümü ve rahat oluşuyla kadınların tercihine sebep olurken erkeklerin ise başını döndüren bir cazibeye sahiptir.  kot pantolon görünümlüsü, deri pantolon görünümlüsü, panter desenli görünümlüsü en çok tercihe dilen modeller olsa da binlerçe çeşit mevcuttur.

Tanga: Ön ve arkadan vücut hatlarını daha çok göstermektedir. Plaj ve özel günler için ayrı tasarımları vardır. Stringe göre arka tarafı ince kalçayı tamamen gösteren bir şerit veya küçük bir üçgen şeklindedir. Minik bir üçgen yapısına andıran bu model çok sexy bir hava vermektedir.

Mayo: Külot ve sutyenin birleşmesinden oluşan bu model vücudu daha çok kapatmaktadır. Ama bazı tasarımları sanılanın aksine daha sexy bir görüntü sağlamaktadır. Plaj ürünüdür.

Bikini: Özel ve sexy tasarımıyla külot ve sutyenden oluşan bu takım plaj ev havuzda sexy görünmek isteyen ve vücuduna güvenen kadınların ilk tercihidir.

Korse: Bu daha çok bir aksesuardır. Özel gecelerde bel bölgesini sıkarak ince gösterir ve göğsü daha dik ve şişkin tutarak sexy bir görüntü kazandırır.

Gecelik: Çok farklı modelleri olan bu ürün daha çok rahat uyumak ve özel anlar için tasarlanmıştır.

Jartiyer: Korse, çorap, eldiven, sutyen, külot, bacak bandı, duvak, taç, şemsiye, çiçek gibi birçok ürün ve aksesuarın birleşim ve kombinasyonundan oluşan özel fantezi ürünüdür.

Vücut çorabı: Bu model çorap desenlerinin vücuda giydirilmesinden oluşan özel bir fantezi tasarımıdır.

Fantezi Kostümleri: Çok farklı konulardan öykünerek tasarlanan özel fantezi ürünleridir.

Kadın Beden Ölçüleri

Kadın iç giyiminde üç önemli ölçü noktası vardır. Ancak kadın giyiminde vücudun tüm hatları en inceye kadar ölçülür ve bedenler buna göre belirlenir. Ayrıntıya girmeden üç ana ölçü noktası üzerinde duralım.

  • Göğüs
  • Bel
  • Kalça

Bu üç nokta kadın iç giyim ölçülerini belirlemektedir. Ancak bunun dışında da birçok ölçü faktörü mevcuttur.

Sevgilime İç Çamaşırı Hediye Alcağım Ölçüler Ne Diyorsanız;

Sutyen:

  • 70 ila 110 arasında beşer beşer artan ölçü birimine sahiptir. Bu göğüs çevresi ve göğüs sırt çevresi ölçülerine göre belirlenmektedir.

Külot:

  • Standart olarak ifade edilse de aslında bu doğru değildir. 30 ila 60 arasında ikşer ikişer artan ölçü birimine sahiptir. Standart olarak 36 beden şeklinde tasarlanan külotlar esnek olduğundan piyasada çoğunlukla bu ürün vardır. Geniş XXL olarak tasarlanan ürünleri elde etmekse daha zordur.

Benzer Yazilar

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Ahmet DOĞDU

dövme sanatı ve kadınlar 2

Ahmet DOĞDU

Ön Sevişme Nasıl Olmalı

Ahmet DOĞDU

Vajinismus ile Başa Çıkma Yöntemleri

Editor

Seçtiniz Pozisyon Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor

Ahmet DOĞDU

Eva Longoria

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz