1.9 C
Istanbul, TR
Salı, Ara 11, 2018
Genel

Kadın ve Erkek Arasındaki Fantazi Farkları

KADIN VE ERKEK ARASINDAKİ FANTAZİ FARKLARI

Kadın ve erkek her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da farklı düşüncelere sahip olmaktadır. Cinsellik genelde evlilikten sonra başlamaktadır. Bu durum tamamen dini inanç ya da kişisel tercihlere göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde hemen hemen herkes cinsel ilişkiye girmektedir ve bu konuda oldukça bilinçlenmiş durumdadır.

erkekler-ve-kadinlar

CİNSELLİK

Cinsel ilişki bir kadın ve bir erkek arasında gerçekleşmektedir. Bu durum cinsel tercihleri farklı olan insanlar için değişiklik göstermektedir. Kadın ve erkek arasındaki fantazi farklılıklar gün geçtikçe artmaktadır. Bu tamamen kadınların duygularıyla erkeklerinde cinsel dürtüleriyle hareket etmesine dayanmaktadır. Kadınlar her konuda romantiklik aradığı gibi seks konusunda biraz romantiklik aramaktadırlar. Küçük dokunuşlar, kulağa fısıldanan güzel sözler, narin öpücükler ve severek sevişme bunların arasında yer almaktadır. Erkekler ise biraz daha haşin ve sert sevişmekten hoşlanmaktadırlar. Bunun nedeni kadınlara karşı duyulan ve dizginlenemeyen aşırı istek olmaktadır. Erkekler fantazilerini belli etmekten kesinlikle çekinmemektedirler. Ama kadınlar bu konuda erkekler kadar rahat olamamaktadırlar.

fantazi

FANTAZİLER

Kadın ve erkek fantazileri arasındaki farklılıklar seks sırasında tamamen açığa çıkmaktadır. Bu durumu düzeltebilmek için bir orta yol bulunması gerekmektedir. Hem kadın hem de erkek o an istediklerini yapabilme olanağına sahip olmaktadırlar. İlk önce kadın ne istiyorsa o yapılmalı daha sonrada sıra erkeğin isteklerine gelmelidir. Eşit istek dağılımı yapıldığı sürece ilişkinizde kesinlikle sorun yaşamazsınız. İki ayrı duygu ile ilişki yaşamak sizi oldukça memnun edecektir. Biraz romantik biraz şehvet dolu olan ilişki ideal bir cinsellik yaşamanıza neden olacaktır. Erkekler sevişirken kadınların kalçasına şaplak atmaktan, kadınların saçını çekmekten ve ısırmaktan oldukça hoşlanmaktadırlar. Kadınlar ise narince öpülmekten, sevilmekten ve okşanmaktan haz duymaktadırlar. Orta yol bulmak tamamen sizlere düşüyor.

kadin-erkek-cinsellik

 

 

Benzer Yazilar

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Editor

Sevgiliniz İle Gidebileceğiniz 4 Romantik Avrupa Ülkesi

Editor

Erkekler İçin Bakım Ürünlerindeki Son Yenilikler

Editor

Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü Beş Manken

Editor

Erkeklerin Kadınlarda İtici Bulduğu 5 Özellik

Editor