Image default
Vajinalog + 18

Kadın Vucudu Hakkında Her Şey

KADININ GİZEMLİ BEDENİ

Kadın vücudu gizemlerle doludur. Bir kadını tam olarak onun bedenini bedeninde gerçekleşen durumları çok iyi bilmek gerekir. kadın vücudu uzmanlar tarafından bir bilgisayara benzetilmiştir. Kadının vücudunun ağırlığının yüzde 2 si beyin ağırlığını oluşturmaktadır. Kadın beyni dakika 100 milyon bilgi alabilir. Bu sebepten biz kadınların çok konuşuyor kelime üretiyor olmasından şikayet etmeyiniz. Çünkü beynimiz çok daha hızlı çalışıyor çok da hızlı üretiyor.

kadin

Bir kadını vücudunu tanımak için onun vücudunda keşfe çıkmak gerekir her kadının ayrı bir özel noktası vardır. Bu yüzden kadınlara olan yaklaşım hep aynı yönde yapılırsa hata yapılmış olur. Her kadın bambaşka karmaşık yapılılara sahip yeryüzünde ki en güzel canlıdır.

kadin-vucudu

Kadın vücudu erkeğe oranla daha çok şeker tüketirmiş. Bunu sakıncalı bir durum şekeri yiyince içerde mayalanararak vücutta farklı reaksiyonların gelişmesine sebep olabilirsiniz.

EY9TgCvQOwsD80FA1HXN

Kadının en hassas noktalarından biri gögüsleri bir de kasık bölgesidir. Bu yüzden buraya olan yaklaşımlar daha dikkatli olmalıdır. Özellikle periyodik regl dönemlerinde kadınların bedeninde bu hassas noktalar 2 kat daha hassas olacaktır. Gögüsler büyüyecek kasık bölgesinden ağrılar artacak ve bu durum çekilmez hale gelecektir.

kadin-vucudunun-bilinmeyenleri

Kadının vücudunun karmaşık vücut yapısı çözmek elbette zordur. Bir kadın için en önemli bedenini tanımakta zorlandığı dönemlerden bir regl dönemi biri de gebelik dönemidir. Adet dönemini rahat geçirmek için bir kadının günde en az 2 litre su tüketmesi gerekmektedir. Eğer bol su tüketirsek yumurtalıklarımız daha rahat çalışmasını sağlamış oluruz.

kadin-vucudu-hakkinda

Bu bize hem bu özel dönemde hem de ileriki gebelik döneminde rahatlık sağlayacaktır. Kadınlar yumurtalıklarında; bir milyon olgunlaşmamış yumurta ile doğar. İlk adet döneminden menopoza kadar onlardan sadece 300-500’i olgunlaşmaya uygundur. Bu yumurtalıkları olgunlaştırmak için vücudunuzu iyi tanımanız ve onu kontrol etmyei bilmeniz gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Sekreter Olmak için Sadece Gözlük Yeterlimi

Ahmet DOĞDU

Dünyanın Seçilmiş En Seksi 7 Kadını

Editor

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalı

Ahmet DOĞDU

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Bu Kadınları Tanıdınız Mı?

Ahmet DOĞDU

Kendini Çeken Modeller

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz