Image default
FelsefErkek

Kadının erkeklerden istekleri

Kadınlar ne ister? Bu soru yıllardır milyonlarca kere sorulmuş ve çok sayıda cevap alınmıştır. Ama alınan hiçbir cevap bizleri yeterince tatmin etmemiştir. Sorunun farklı bir versiyonunu oluşturup kadınların erkeklerden ne beklediğini anlamaya çalıştık. Bakın kadınların erkeklerden beklediği davranışlar nelermiş?

Kibar olun! Kadınların en çok istediği davranışlardan biri de kendilerine karşı kibar davranılması. Sigarasını yakın, otururken sandelyesini çekin ve arabanın kapısını açın. Kadınlar böyle kibar davranmanıza bayılacak ve size sıkı sarılacak ve çok mutlu olacaklardır.

Onunla arada bir kültürel etkinliklere katılın. Kadınlar birlikte oldukları erkeklerle sinemaya, tiyatroya, konsere veya bir resim sergisine gitmekten çok hoşlanırlar. Ortak noktalarının olması ve birlikte birşeyler yapmak kadınları en çok mutlu eden şeylerden biri.

Hediyeler alın ve onu şımartın. Kadınlar şımartılmak için yaratılmışlardır desek herhalde abartmış olmayız. Çünkü kadınlar televizyon izlerken onu kollarınızın arasına almanıza saçlarını okşayıp ona küçük bir kız çocuğu gibi davranmanıza bayılır. Küçük hedilerle de onu mest edecek ve size daha da bağlanmasını sağlayacaksınız.

İlişkinizi ciddiye alın ve ona değer verdiğinizi bilmesini sağlayın. Sizden bir şey istediğinde severek yapın ve onu mutlu etmekten duyduğunuz memnuniyeti belli edin. Davranışlarınızla ona ne kadar özel olduğunu hissettirin.

Onu sevdiğinizi söyleyin. Onu sevdiğinizi bilse de arada bir bunu duymak onu fazlasıyla mutlu edecektir. Arada bir gözlerine sevgiyle bakın ve ona ne kadar aşık olduğunuzu söyleyin.

Onu ailenizle ve arkadaşlarınızla tanıştırın. Ailenizle tanışmak ona güven verecek ve onu ciddiye aldığınızı bir kere daha hissedecektir. Arkadaşlarınızla tanıştığında da artık kafasında bir soru işareti kalmayacak ve arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda içi rahat edecek sizi de sık boğaz etmeyecektir.

Onu sevin ve ona sadık kalın. Sadakat bir kadının istediği en önemli şeydir. Eğer ona sadık kalırsanız sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacak ve gözü sizden başka hiçbir şey görmeyecektir…

Benzer Yazilar

Aşka Olan İnancını Kaybeden Erkekler

Ahmet DOĞDU

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Editor

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Çapkınlık

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz