23.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Vajinalog + 18

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar hakkında bilinmesi gereken oldukça fazla şey vardır. Bunlardan bir tanesi de kadınların tabiri caizse birer kapalı kutu olduklarıdır. Erkeklerin kadınları anlaması bazı durumlarda zor olabilmektedir. Özellikle kadınların cinsel isteklerini anlamak son derece zordur. Ancak bazı hareketler ve ifadeler kadınların seks isteklerini ortaya çıkartmaktadır. Bir kadının ilişki istediği nasıl anlaşılır yazımızda sizler için kadınların isteklerini belirttiği hareketlerini anlatmaktayız.

Dudak Parlatıcısı

Kadınlar çoğu zaman ruj sürerler. Ancak bir kadının sevişmek istediğini anlamak dudaklarına bakarak mümkün olmaktadır. Eğer bir kadın sürekli olarak dudak parlatıcısını sizden gizli olarak tazeliyorsa, bu cinsel arzunun ön plana çıkmakta olduğu bir harekettir. Bunun yanı sıra kadın sürekli olarak yanınızda dudaklarını birbirine sürtüyorsa bu da seks istediğinin bir başka ifadesidir.

Sandalyenin Ucuna Oturmak

Kadınlar anlaşılması oldukça zor hareketler yapmaktadır. Ancak eğer doğru ifadeleri bilirseniz, kadınları anlamak oldukça kolaylaşmaktadır. Eğer seks yapmak isteyen bir kadın görürseniz, muhtemelen sandalyenin uç kısmında oturmaktadır. Bu kadının sizin istemeniz doğrultusunda her an harekete geçebileceğinin ifadesidir. Yani kısacası kadının cinsel ilişki istediğini anlamanın yolları arasında sandalyenin ucunda oturuyorsa seks istediği anlamına gelmektedir.

Konuşmak ve Gülmek

Eğer bir kadın sizinle seks yapmak istiyorsa, bir anda tavırları, konuşma tarzı ve sesi değişecektir. Aynı zamanda hiç komik olmayan bir ortamda, oldukça fazla kahkahalar atarak en komik olmayan esprilere dahi gülecektir. Bu da kadının cinsel ilişki istediğini gösteren ifadeler arasında yer almaktadır.

Seks Konuları Açmak

Bir muhabbetin ortasında bir anda seks konularının açılması, kadının cinsel arzularını ön plana çıkarttığını göstermektedir. Kadınlar cinsel konuları konuşmayı pek tercih etmezler ya da çekinirler. Ancak bir kadının rahatlıkla seks konularını açarak, bu konulardan keyifle bahsediyor olması o kadının ilişkiye girmek istediğini anlamak açısından kadını ele vermektedir.

Benzer Yazilar

Cinsel Hayatı Canlandıran Yatak Odası Dekorasyonları

Editor

Penis Büyüklüğü İlişkide Avantaj Sağlar Mı?

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 3

Ahmet DOĞDU

Kadınları İlişkiye Hazırlamanın Yolları

Editor

Hilary Rhoda

Ahmet DOĞDU

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU