Image default
Genel

Kadının Sevdiği Hitaplar Nelerdir?

Kadınların çok sevdiği hitaplar kadınların karakterine ve karşınızdaki kadın ile olan yakınlık seviyenize bağlıdır.

Flört Döneminde Hitap Şekilleri

Flört döneminde olan kadınların sevdiği hitap şekilleri genellikle hem sıcak hem de sizinle arasında biraz da olsa mesafe bırakabileceği hitaplardır. Örnek olarak yeni tanıştığınız ve henüz flört döneminde olduğunuz bir kadına sadece ismiyle hitap etmeniz onun gözünde çok soğuk olacaktır ya da aynı şekilde “aşkım, hayatım” gibi hitap şekilleri kullanmanız da karşınızdaki kadına onun yakınlık bölgesine fazla hızlı ve izinsiz girdiğinizi hissettirecektir.

Kadınların Sevdiği Hitap Şekilleri
Flört Döneminde Kadınların Sevdiği Hitap Şekilleri

Bu durum da, karşınızdaki kadının sizden soğumasına ve uzaklaşmasına neden olacak bir davranıştır çünkü karşınızdaki kadına karşı kullandığınız hitap şekilleri aynı zamanda ona olan saygı ve sevginizin seviyesini gösterir. Bu nedenle bu tip hitap şekilleri yerine flört ettiğiniz kadının isminin yanına “cığım” eki ekler iseniz (örnek; Ayşeciğim gibi) karşınızdaki kadın hem size yakın hem de aranızdaki mesafeyi yeterli düzeyde koruduğunu hissedecek ve size olan güveni de artacaktır.

Sevgili Olunan Dönemde Hitap Şekilleri

Bu dönemde kadınların sevdiği hitaplar karakterlerine ve yaşlarına göre değişebildiği gibi, kullanabileceğiniz hitap şekilleri de daha özelleşmiş ve ilişkinizin boyutu, yakınlık biçimine göre değişmeye başlamıştır. Klasik ve tatlı bir çift iseniz “hayatım, birtanem, aşkım” gibi hitap cümleleri sevgilinizi mutlu etmeye yetecektir.

Kadınların Sevdiği Hitaplar
Kadınların Sevdiği Hitaplar Hakkında Öneriler

Sevgiliniz ile aranızda sadece sizin bildiğiniz komik veya tatlı anılarınız var ise sevgilinize bunlarla ilgili hoş ve tatlı hitap şekilleri bulabilir, ona her hitap edişinizde yaşadığınız mutlu ve romantik anıları hatırlatabilirsiniz. Bunların dışında ilişkiniz günümüzde olan birçok ilişki gibi fazla tatlı ve samimi ise “bebeğim, hayatımın anlamı” gibi tatlılık ve samimiyet akan hitap şekillerini de kullanabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Gözünde Futbol Oynayan Kızlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Ahmet DOĞDU

Uzak Durmanız Gereken Kadın Profilleri

Köpekler Hakkında Bilinmeyenler

Editor

Erkeklerin Kadınlarda İlk Baktığı Yerler

Ahmet DOĞDU

Tarz Sahibi Erkeklerin 5 Vazgeçilmezi