Image default
Genel

Kadınlar En Çok Hangi Erkeklerden Hoşlanıyor

Kadınlar En Çok Hangi Erkeklerden Hoşlanıyor

Erkekler ilişkiler konusunda kadınlara kıyasla daha fazla aldatma oranına sahiptir. Genel algı bu olduğu için kadınlar erkekler konusunda biraz daha seçici davranabiliyor. Her ne kadar kişiye göre değişen göreceli bir durum söz konusu olsa da kadınların sevdiği erkekler için bazı ortak noktalar bulmak mümkündür.

erkekler

Güven Veren Erkekler

Kadınların büyük bölümü erkeklere tam anlamıyla güvenmiyor. Güvenle ilgili yapılan araştırmalara göre kadınlar sanal ortamdan tanıştıkları erkeklere yüzde seksen oranında güvenmiyor.

Bununla beraber, günlük yaşamda belirli bir süre devamlı görüştüğü ve özel hayatını bildiği erkeklere çok daha fazla güveniyor. Bu tip erkekler kadınların favorileri arasında.

kadin-ve-erkek

Açık ve Net Davranan Erkekler

Kadınlar duygular konusunda açık davranan ve tavrını net şekilde belli eden erkeklerden hoşlanıyor. Kadınlara çekici gelen erkekler sıralamasında en üst sırada ne istediğini bilen erkekler var. Kadınlar, ne istediğini bilen erkekleri daha ilgi çekici buluyor.

İlişkiye Açık Erkekler

Önceki yaşadıklarının intikamını almaya çalışan ve sadece cinsellik için birlikte olan erkekler kadınların en son tercihleri arasında. Bunun tam tersi yeni bir ilişkiye açık olan ve evlilik düşüncesine hayır demeyen erkekler, kadınlar açısından daha avantajlı.

kadın-ve-erkek-arasindaki-fark

Bencil Olmayan Erkekler

Erkeklerin geneli büyüdüklerinde de her istediği yapılan bencil karakterlerini devam ettirdiği için kadınlara bu tip erkekler itici geliyor. Paylaşmayı seven, sadece kendini ve isteklerini düşünmeyen erkekler diğerlerine oranla daha fazla tercih edilenlerden.

Detaylara Dikkat Eden Erkekler

Kadınlar erkeklere göre daha fazla detaya önem verirler. İlişkilerinde de beklentileri bu yöndedir. Kadınların en çok beğendiği erkek tipleri içinde üst sıralarda yer alıyor.

ne-tarz-erkeklerden-hoslanmali

Kendine Bakan Erkekler

Kadınlar erkeklerde temizlik ve kokuya çok önem veriyor.

Özellikle birlikte olacağı erkeğin güzel kokması kararlarında etkili olabiliyor.

Benzer Yazilar

İYİ GİTMEYEN İLİŞKİYİ DÜZELTMENİN PÜF YOLLARI

Editor

Erkeklerin Uzak Durması Gereken İlişkiler

Kadınlar En Çok Bu Dövmelere Bayılıyor

Ayrılık Sonrası Bunları Yapmayın

Sigarayı Nasıl Bırakırsınız?

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz