18.9 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Genel

Kadınlar Erkeklerde İlk Neye Bakar?

 

Kadınlar erkeklerde ilk neye bakar? Bu soru kişiden kişeye değişiklik göstermektedir. Herkes öncelikle erkekte görmek istediği ilk özelliğe bakar. Genelleme yapacak olursak sırasıyla aşağıdaki gibi bir liste oluşturabiliriz.

1.Erkeğin boyu

Kadınlar için erkeğin boyu çok önemlidir. Kadınlar topuklu ayakkabı giydiği zaman erkek ondan kısa kalmamalıdır. Uzun boylu erkek her zaman dikkat çekici ve etkileyicidir. Erkeğin boyuyla birlikte yapısı da önemlidir. Boylu ama çok zayıf erkekler genelde tercih edilmez. Boyla birlikte vücut yapısı da orantılı olmalıdır. İlk buluşmada kadınlar erkeğin boyuna posuna bakar.

erkek.jpg

2. Omuzlar

Erkeğin omuzları vücut yapısını tamamlanyan önemli bir yeridir. Spor yapan erkeklerde omuzlar daha geniş olduğu için kadınlar boydan sonra ikinci olarak geniş omuzlu erkeklerden hoşlanırlar. Kadın için erkek bir güç temsilidir. Geniş omuzlu olması onu daha güçlü kuvvetli gösterdiği için kadınlar bu durumdan hoşlanırlar.

3. Eller

Kadınlar ellerini tutacağı erkeğin elinin temiz ve bakımlı olmasına dikkat ederler. İlk tokalaşma anında kadınlar ellerin şekline ve temizliğine çok önem verir. Karşıdaki erkekle flört etmeyi düşünüyorsa ellerini sürekli tutacağı için erkkeğin ellerinin temiz ve bakımlı olması çok önemlidir. kadınlar erkeklerin ellerini sever.

erkek.jpg

4. Gözler

Kadınlar erkekle göz teması kurarak erkeğin ciddiyetini anlarlar. Gözlerindeki anlamı çözmeye çalışırlar.ilk tanışmada gözler önemli bir rol oynar. Gözlerdeki samimiyet kadın erkek ilişkisini bir sonraki aşamaya taşımasına yardımcı olur. Kadınlar erkeklerin gözlerindeki samimiyetten en çok hoşlanır ve etkilenir.

5. Kıyafet

Erkeğin kıyafeti neredeyse ilk görüşmede en son bakılan şeydir. Erkeğin hatlarını değerlendirdikten sonra en son kıyafet uyumuna bakar. Erkeğin temiz, bakımlı ve şık olması da kadınlar için önemli bir etkendir.

erkek.png

Sonuç olarak kadınlar ilk başta erkeğin dış güzelliklerine dikkat etse de ilerleyen zamanda erkeğin kişiliği daha önemlidir. ilişkiyi başlatan şeyler dış güzellikler olabilir ama ilişkiyi devam ettiren erkeğin kişilik özellikleridir. Bunlar; erkeğin konuşması, kadına karşı hitabı, ilgisi, sorumluluk sahibi olması, değer vermesi vb. şeylerdir.

 

 

Benzer Yazilar

Hayvansever Erkeklerin Çok İyi Bir Sevgili Olacağının Kanıtları Nelerdir?

Editor

Kalıcı Bir Evlilik Mi İstiyorsunuz?

Editor

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Editor

Nerede O Eski Aşklar

Editor

Bir Kadının Sizi Aramamasının 4 Nedeni

Editor

Pazartesi Sendromu Mu? O Da Ne?

Editor