Image default
Genel

Kadınlar Erkeklerde İlk Neye Bakar?

 

Kadınlar erkeklerde ilk neye bakar? Bu soru kişiden kişeye değişiklik göstermektedir. Herkes öncelikle erkekte görmek istediği ilk özelliğe bakar. Genelleme yapacak olursak sırasıyla aşağıdaki gibi bir liste oluşturabiliriz.

1.Erkeğin boyu

Kadınlar için erkeğin boyu çok önemlidir. Kadınlar topuklu ayakkabı giydiği zaman erkek ondan kısa kalmamalıdır. Uzun boylu erkek her zaman dikkat çekici ve etkileyicidir. Erkeğin boyuyla birlikte yapısı da önemlidir. Boylu ama çok zayıf erkekler genelde tercih edilmez. Boyla birlikte vücut yapısı da orantılı olmalıdır. İlk buluşmada kadınlar erkeğin boyuna posuna bakar.

erkek.jpg

2. Omuzlar

Erkeğin omuzları vücut yapısını tamamlanyan önemli bir yeridir. Spor yapan erkeklerde omuzlar daha geniş olduğu için kadınlar boydan sonra ikinci olarak geniş omuzlu erkeklerden hoşlanırlar. Kadın için erkek bir güç temsilidir. Geniş omuzlu olması onu daha güçlü kuvvetli gösterdiği için kadınlar bu durumdan hoşlanırlar.

3. Eller

Kadınlar ellerini tutacağı erkeğin elinin temiz ve bakımlı olmasına dikkat ederler. İlk tokalaşma anında kadınlar ellerin şekline ve temizliğine çok önem verir. Karşıdaki erkekle flört etmeyi düşünüyorsa ellerini sürekli tutacağı için erkkeğin ellerinin temiz ve bakımlı olması çok önemlidir. kadınlar erkeklerin ellerini sever.

erkek.jpg

4. Gözler

Kadınlar erkekle göz teması kurarak erkeğin ciddiyetini anlarlar. Gözlerindeki anlamı çözmeye çalışırlar.ilk tanışmada gözler önemli bir rol oynar. Gözlerdeki samimiyet kadın erkek ilişkisini bir sonraki aşamaya taşımasına yardımcı olur. Kadınlar erkeklerin gözlerindeki samimiyetten en çok hoşlanır ve etkilenir.

5. Kıyafet

Erkeğin kıyafeti neredeyse ilk görüşmede en son bakılan şeydir. Erkeğin hatlarını değerlendirdikten sonra en son kıyafet uyumuna bakar. Erkeğin temiz, bakımlı ve şık olması da kadınlar için önemli bir etkendir.

erkek.png

Sonuç olarak kadınlar ilk başta erkeğin dış güzelliklerine dikkat etse de ilerleyen zamanda erkeğin kişiliği daha önemlidir. ilişkiyi başlatan şeyler dış güzellikler olabilir ama ilişkiyi devam ettiren erkeğin kişilik özellikleridir. Bunlar; erkeğin konuşması, kadına karşı hitabı, ilgisi, sorumluluk sahibi olması, değer vermesi vb. şeylerdir.

 

 

Benzer Yazilar

İDEAL SEKS SÜRESİ NEDİR?

Editor

Nobel’e Doğru Kararlı Bir Adam

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Kick Boks Yapan Erkekleri Daha Mı Çekici Bulur?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Hayran Olduğu 5 Ünlü İsim

Ahmet DOĞDU

Saçını Uzatmak İsteyen Erkeklere 5 Öneri

Erkeklerde Cinsel İsteksizliğin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz