24.9 C
Istanbul, TR
Çarşamba, Tem 17, 2019
FelsefErkek

Kadınlar Erkeklerin En Çok Neresine Bakıyor?

Günümüzde artık erkeklerin kadınlara olan ilgisinden çok kadınların erkeklere olan ilgisi merak edilir olmaktadır. Bundan dolayı da erkekler için kadınlarda ilgi çeken yerler değil de kadınlar için erkeklerde ilgi çeken yerler merak edilir bir düzeye gelmiştir. Yapılan araştırmalara göre kadınların erkeklerde birçok farklı noktaya baktıkları ortaya çıkmıştır.

kadinlar-erkeklerin-nesine-bakar

  • Yüz

Teknolojinin gelişmesi ile geliştirilen yüz takip cihazları ile yapılan araştırmada kadınların erkeklerde en çok yüz bölgesine odaklandıkları ortaya çıkmıştır.

kadinlar-erkekler

  • Vücut

Yine yapılan araştırmalar neticesinde kadınların erkeklerde en çok odaklandıkları noktalardan biride vücut olarak ortaya çıkmıştır. Görüntü olarak fit bir görünüme sahip olan erkeklerin daha çok ilgi çektikleri bu sayede kanıtlanmıştır.

kadinlar-erkeklerin-ilk-nerelerine-bakar

  • Popo

Aslında dilden dile rivayet olarak düşünülen bu olgu bilimsel olarak da kanıtlanmış durumdadır. Evet, baylar kadınlar poponuza bakıyor.

kadinlar-erkeklerde-nereye-bakar

  • Penis Bölgesi

Kadınların erkeklerde dikkat ettikleri diğer bir nokta ise penis bölgesi olarak tespit edilmiş.

erkegin-neresine-bakar

  • Karın Bölgesi

Evet, baylar yine sporla karşı karşıyasınız. Düzgün bir spor hayatınız varsa ve sıkı bir karına sahipseniz kadınların bakışları üstünüzde olacaktır. Yani siz Türk kası diye göbeğinizle övünmeyin zira iş düşündüğünüz gibi değil.

erkek-kadin

  • Eller

Eller hem erkekler adına hem de kadınlar adına oldukça önemlidir. Eller ve parmakların hijyenik, temiz ve bakımlı bir görünüme sahip olması bayanlar tarafından ilgi çekici olabilmektedir.

Wife covering her husband's eyes --- Image by © HBSS/Corbis

  • Omuzlar

Aslında yapılan araştırmalar neticesinde omuz bölgesinin kadınlar açısından en son dikkat çeken bölge olarak gösterilse de yinede kadınların dikkatini çekmektedir.

kadin-ve-erkek

  • Kol Kası

Her ne kadar bayanlar ‘’kaslı erkeklerden hoşlanmayız’’ deseler de bu tabu en azından şimdilik bilimsel olarak yıkılmıştır. Kadınlar iti kollu erkeklerin kol kaslarına bakıyor baylar.

Benzer Yazilar

Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

İlk Buluşmada Bunları Yapmayın

Kadınların Kendinden Büyük Erkeklerden Hoşlanma Sebebi

Editor

Erkeklerde Aldatma Nedenleri

Editor

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Kız Babalarının Karakteristik Özellikleri

Editor