Image default
FelsefErkek

Kadınlar Evli Erkeklerden Neden Hoşlanır?

Kadınlar neden evli erkeklerle birlikte olma ihtiyacı hisseder? Yuva yıkan kötü kadın olmak neden hoşlarına gider? Evli erkekleri çekici yapan şey ne?

Heyecan

Yakalanma korkusu, gizli buluşmalar ve mesajlar hepsini yaşamanın ayrı bir heyecanı vardır, bazı kadınlar sadece bu heyecanı yaşamak için bile evli erkeklere yakınlık gösterebilir, bu erkeklerin karılarına yakınlaşarak riskleri arttırmaktan hoşlanırlar.

Para İçin

Erkekler X ilişkilerine daha fazla önem verirler, onları kaybetmemek için çeşitli hediyelerin, iltifatların ardı arkası kesilmez, para musluğunu sonuna kadar açarlar, bu bayanlar evli erkeklerle birlikte olurken onların eşlerinden ayrılarak kendisi ile evlenmelerini istemez, bu şekilde daha değerli olduklarını hissederler.

Bağlanmayı Sevmezler

Evli erkeklerin bir çoğu yasak ilişkiler yaşasa da eşlerinden ayrılmak istemez, o dünya onlar için ayrı bir kaledir, Evli erkeklerle ilişki kuran bayan, partnerine kıskançlık gösterileri yapmaz, adamı serbest olduğuna inandırır, böylece ikisi de maddi manevi tatmin olur.

Bazı kadınlar ise sadece evli kadını yaralamak için böyle bir ilişkiye girer. Bu intikamda olabilir, sadakatin yalan olduğunu ispatlamak içinde olabilir.

Özgüven 

Bazı kadınlar, evli adamlarla, sadece diğer kadını kıskandıkları zamanda birlikte olmak isterler. Manken gibi kadın bu adamda ne bulmuş diye düşünmeye başlarlar, ne özelliği var, ya çok zengin ya da yatakta performansı çok iyi diye düşünmeye başlamaları bile yeterlidir.

Yapabildikleri için

Bazı kadınlar kendilerine o kadar çok güvenir ki, sadece tavlayamayacağı erkek olmadığını göstermek için evli erkekleri hayatlarına sokarlar.

Seks için

Evli inşalar bir çok yatak oyununu eşleri ile gerçekleştirmekten korkar ya da çekinir, bu tarz yasak ilişkilerde bir çok sınır ortadan kalkar ve her iki tarafta farklı ve heyecanlı deneyimler yaşar.

Her şey ortaya çıktığı zaman, aldatılan kadın, bu hayatı bu şekilde kabul edebilir, vakit kaybetmeden eşinden ayrılabilir ya da kana kan diyerek, o da kocasını aldatır, sonuç ne olursa olsun kaybeden her zaman evli kadın olur.

Benzer Yazilar

DÜNYA BAYAN BiLEK GÜREŞi ŞAMPiYONU DENiZ COŞKUN iLE RÖPORTAJ

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Futbol Tutkusu

Ahmet DOĞDU

Kadınların Vazgeçilmez Erkeği Nasıl Olunur?

Editor

Erkeklerin Duymaktan En çok Memnun Olacağı İltifatlar

Ahmet DOĞDU

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Mı Düşünüyorsunuz Şu İşaretlere Dikkat…

Erkeklerde Parmak Uzunluğu Kişiliği Ele Veriyor

Yorum Yaz