Image default
Genel

Kadınlar Hakkın Daha Önce Duymadıklarınız

KADINLAR HAKKINDA DAHA ÖNCE DUYMADIKLARINIZ

Her ne kadar iyi tanıdığınız düşünseniz de kadınlar hakkında birçok bilmediğiniz şey var. İşte kadınlar hakkında daha önce duymadıklarınız.Kadınla hakkında ilk belirtmemiz gereken şey günlük ortama 7000 kelime konuştuklarıdır. Erkekler buna karşın 200 kelime konuşmaktadır.

kadinlarin-sirlari

Dünyanın en zengin 20 kadını sahip oldukları serveti babalarından ya da eşlerinden elde etmişlerdir. 17. sıra bu konuda genelin dışında özellik göstermektedir. Paris Hilton’un ilk 202ye giremediğini de belirtebiliriz.Kadınlar hakkında daha önce duymadığınız bir diğer bilgi de sır saklama süreleridir. Bir kadının sır saklama süresi 47 saat ile 15 dakikadır.

kadinlar-hakkinda

Kadınların vazgeçilmez tercihi parfümler Roma döneminde de kullanılmaktaydı. Ancak bu dönemde parfüm olarak gladyatör teri tercih edilmekteydi.Kadınların ayakkabı tercihleri de oldukça enteresandır. İngiltere’de bir kadının 17 çeşit ayakkabısı vardır. Anca bunların sadece 7 tanesini kullanmaktadır.

kadin

Rusya’daki kadınların erkeklerden 9 milyon daha fazla olması da bir diğer enteresan bilgidir.ABD’de doğumların %40’ı evli olmayan anneler tarafından gerçekleştirilmektedir.Kadınların kıyafet tercihlerini düşünmeleri de oldukça enteresandır. Ömürleri boyunca ortala bir yıl ne kıyafet giyeceklerini düşünmekle geçirmektedir.Boşanan kadınlar hakkında duymadığınız bir bilgi de en genç boşanma yaşıdır. En genç yaşta boşanan kişi 10 yaşındadır.

kadinlar-ve-sirlari

Topuklu ayakkabılar ilk önce erkekler giymiş ama daha sonraları kadınlar erkeksi görünmek için topuk ayakkabı giymeye başlamışlardır. Kadınların askerlik yapmasının zorunlu olduğu tek ülke İsrail’dir. Kadınların kalbi erkeklere göre daha hızlı çarpmaktadır. Kadınlar tat alma tomurcuğu sayısı olarak erkeklerden daha fazla tomurcuğa sahiptir.Uzun boylu olmak her ne kadar bayanlar için avantaj olduğu düşünülse de uzun boylu bayanlar kansere yakalanma yönünden kısa boylu kadınlara göre daha şanssız olması kadınları hakkında bilinmeyen bir diğer bilgidir.

Benzer Yazilar

Oyun Teknolojisi ve Gelişimi

Editor

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Uyarıyor Giyiminizde Asla Ama Asla Yapmamanız Gereken Yanlışlar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Tarafından En Çok Beğenilen Oyunlar

Erkeklerin Kıyafet Uyumu Konusunda Yaptığı 5 Yanlış

Erkeklerin Dayanılmaz Bulduğu 5 Kusur

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz