Image default
Vajinalog + 18

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Erkeklerin genellikle mastürbasyon teknikleri tek tip olsa da kadınların orgazma ulaşması için bilmeleri gereken birtakım mastürbasyon çeşitleri bulunur. Bu teknikler kullanılınca her anlamda öz doyuma ulaşmak ve kendi kendini tatmin ederek cinsel doyum elde etmek her anlamda mümkün hale geliverir. Bu açıdan kadınların mastürbasyon teknikleri olarak birtakım yöntemleri kesinlikle bilmesi gerekir.

1. Sürtünme

Kadınların genellikle yaptıkları tekniktir. Bu teknikte genellikle kızlık zarını yırtmayacak şekilde pürüzlü duvara, sandalyeye sürtünme gibi işlemler yapılarak kadın mastürbasyon yapılmaktadır. Bu teknik bakireliğe zarar getirmediği için sıklıkla tercih edilir.

2. Tazyikli Suyla

Kadınların banyoda mastürbasyon yaptıkları bilinen bir gerçek. Kadınlar da banyoda erkekler gibi fantazi dünyasına yolculuğa çıkmaktadır. Bundan ötürü tazyikli suyu vajinaya tutarak böylelikle eşsiz bir rahatlama sağlanır. Bu kadın mastürbasyon tekniği sıklıkla kullanıldığı için her anlamda eşsiz özelliklerle kadın mastürbasyonu arasında gelivermektedir.

3. Parmak Masajı

Son olarak en popüler mastürbasyon tekniği dikkat çeker. Bu teknik parmak yardımıyla kızlık zarına zarar vermeyecek şekilde vajinanın hafif masajla ovulması, parmaklanmasıdır. Bu yöntemle kadınlar nasıl mastürbasyon yapar konusuna yönelik olarak en çok tercih edilen yöntemden biri olarak kadınların nasıl doyuma ulaştıkları rahatlıkla görülecektir. Tümüyle bu özellikler de dikkate alınarak düşünüldüğü zaman her anlamda kadınların da mastürbasyonda bu ince teknikleri kullanarak öz doyuma ulaştıklarını kesinlikle ifade etmek gerekir.

İşte ortada duran bu birbirinden farklı yöntemler kadınların mastürbasyon yapma çeşitleri ile cinsel fantazilerini geliştiren ve tamamen sıra dışı özelliklerle kendi cinsel zevklerini tanımalarına imkan tanınır. Bu da her açıdan dikkat çeken konuların arasında gelmesi bağlamında gerçekten de son derece önemli bir konudur bu da kadınların kendilerini tanımasına olanak sunar.

Benzer Yazilar

dövme sanatı ve kadınlar 5

Ahmet DOĞDU

Erkekte Cinsellik Dürtüleri Ne Zaman Başlar?

Ahmet DOĞDU

Pirelli Takvimi 50. Yıla Özel

Ahmet DOĞDU

Taş Gibi Derken

Ahmet DOĞDU

Victoria’s Secret 2012 Show

Ahmet DOĞDU

Cinsellik İhtiyaç Mıdır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz