Image default
FelsefErkek

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınlarla ilişkilerinde başarılı olmak ve dikkat çekmek isteyen erkekler beğenilen erkek nasıl olmalı diye merak etmektedir. Sizin için derlediğimiz öneriler ile istediğiniz kadının dikkatini çekebileceksiniz.

Etkileyici Bir Dış Görünüş İlişkilerin Altın Anahtarı!

Dış görünüşünüze önem verin. Bakımlı ve temiz olmak, kıyafetlerinizin tertipli olması kadınların sizden etkilenmesi için ilk adımı atmanızı sağlayacaktır. Kıyafetlerinizin çok pahalı olmasına gerek yok. Üzerinize yakışan ve sizi yansıtan kıyafetleri seçmeye özen gösterin. Geniş omuzlarınız varsa seçeceğiniz şık bir ceket dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayabilir.

Parfümünüz Sizin İmzanızı Taşımalı

Kokunun bir erkeğin çekiciliği ile doğrudan ilişkili olduğunu biliyor muydunuz? Sizi yansıtacak çekici bir parfüm ile kadınların başını döndürebilirsiniz.

Kendinize Güvenin

Hiçbir kadın kendisine güvenmeyen erkekleri çekici bulmaz. İçerisinde olduğunuz ortamda kendinizden emin bir duruş sergilemeniz ideal erkek olmanızı ve kadınları etkilemenizi sağlayacaktır.

Şaka Yapmaktan Çekinmeyin

Kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır ve pek çok kadın için espritüel erkekler zeki olan erkeklerdir. Ancak sulu şakalar yapmayın, zekanızı gösteren ince espriler ile sohbetinizi süsleyin.

Başkası Olmayın, Kendiniz Olun

Sadece kadınları etkilemek için olmadığınız bir kişiliğe bürünmeyin. Doğal davranın ve ondan hoşlandığınızı hissettirin. Doğal olmayan erkekler kadınlarda güven duygusu uyandıramazlar.

Detaylara Önem Verin ve Küçük Sürprizler Yapın

Kadınlar dikkatli erkeklerden çok hoşlanırlar. Onların sevdiği müziği, çiçeği, doğum tarihi gibi detayları hatırlamanız ve sürpriz yapmanız kadınların kalbini fethetmenizi sağlayacaktır.

Vücut Dilinizi Doğru Kullanın

Kadınları etkilemenizde size en çok yardımcı olacak ama en çok atlanılan konu vücut dili. Kendinize güvenen bir duruş, konuşurken kullandığınız mimikler çekicilik kat sayınızı arttıracaktır. Eğer etkileyici bir erkek olmak istiyorsanız konuşurken kasılmayın ve kendiniz olun. Doğru yer ve zamanda duygularınızı belli etmekten çekinmeyin.

Benzer Yazilar

5 Adımda Centilmenlik Kuralları

Ahmet DOĞDU

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylersiniz?

Ahmet DOĞDU

Güçlü Kadınları Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Ahmet DOĞDU

İlişkide Güvensizlik Neden Olur?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Aldatma Nedenleri Nelerdir ?

Editor

Yorum Yaz