Image default
Vajinalog + 18

Kadınlar Nasıl Orgazm Olur?

Toplumumuzda kadınların cinsel arzularını dile getirebildikleri duygulardan değildir. Bu nedenle genellikle kulaktan dolma bilgilerle cinsel hayatlarına başlayan kadınların cinsel arzuları her yaşta farklıdır. Gençlik dönemlerinde cinsel birleşmenin ne olduğunu öğrenmekle partnerinin ne istediği odaklı olurken orta yaş döneminde kendi arzuları doğrultusunda cinsellikten hoşlanırlar.

kadinlarda-orgazm.jpg

Nasıl Orgazm Olurlar?

Kadınların orgazma ulaşmasıda farklıdır. Ebetteki bu konuda her iki tarafa da görevler düştüğü gibi genel olarak kadınlar yatakta başarılı erkeklerden hoşlanırlar. Yatakta ne yapacağını bilmeyen tecrübesiz erkeklerle birlikte olmaktan ziyade kendinden emin zevkte kendilerini doruk noktaya ulaştıran erkeklerle birlikte olmayı yeğlerler.

kadinlar-nasil-orgazm-olurJpeg

Onu Yatakta Neler Mutlu Eder?

Bir kadını yatakta mutlu edebilmek için ilk önce kadının ne istediğine kulak vermek gerekir. Cinsel ilişkide temel sorun aslında her iki tarafında kendi isteklerini yerine getirmelerinden kaynaklanmaktadır. Erkekler kadınların kendilerinin ayaklarını yerden kesmelerini beklerden aynı beklenti içerisine giren kadınların yatakta çatışmaları mutsuz birleşmeleri ortaya çıkarmaktadır.

kadinlarda-orgazm.jpg

Kadınları Orgazma Ulaştırmanın Püf Noktaları

Bir kadını doruğa ulaştırmanın püf noktaları şunlardır; Her kadının tahrik noktaları farklıdır Ama genelde kadınlar kulak memelerinin arkasından hoşlandıkları bilinen bir gerçektir. Ön sevişme denilen ve herkesçe farklı yorumlanan cinsel ilişki öncesi vücut hatlarının karşılıklı olarak öğrenilmesi temel düşüncesine dayanır. Kadın ve erkek için ilk önce vücut hatlarının dokunarak ve hissederek keşfedilmesiyle cinsel ilişkiye başlanılırsa her iki taraf için seks harika bir yola girmeye başlar. Bir erkek sonuç odaklı olarak sekse başlarsa işte bu kadın için en korkunç şey olacaktır. Oysa her iki taraf vücutlarını tanıyarak sevişmeye başladıklarında kendilerini hazırlamış olacaklardır. Kadınların orgazm noktalarına örnek verilecek olunursa; ön sevişme aşamasında kulaklarının arkasından ensesine onu öperek birazdan yaşanacak yoğun duygulara hazırlamak onun gevşemesini sağlayacaktır. Kadının tüm vücut hatlarını dudaklarınızı ve ellerinizi kullanarak keşfettikten sonra klitoral bölgede dudakların gezinmesi kadınları çılgına çevirecektir. Tüm bunları denedikten sonra her iki taraf için orgazmın doruklarında bir seks yaşanabilecektir.

Benzer Yazilar

Kadınlar Penis Boyutunu Önemser Mi?

Ahmet DOĞDU

Jessica Jane

Ahmet DOĞDU

Bir Kadın Bir Erkekten Ne İster?

Editor

Erkek İlişkiden Nasıl Soğutulur?

Editor

Dövme Sanatı ve Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadın Cinselliği Hakkında Bilmediği 10 Şey

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz