Image default
FelsefErkek

Kadınlar Ne Duymak İster?

Erkekler yüzyıllardır kadınlara nasıl hitap etmeleri gerektiğini kendilerine dert etmişlerdir. Yalnız kaldıklarında kadınları etkileyecek güzel sözleri düşünmüşler ve bunların provasını yapmışlardır. Buradaki temel mesele ise bu cümlelerin neler olduğudur. Bir ilişki başlangıcından günlük yaşamın içine, kadınların hoşlandıkları iltifatlar ve sevdikleri sözlere kadar birçok araştırma yapılmıştır. Peki kadınlar ne duymak ister?

kadinlar-ne-duymak-ister.jpg

Düşünsel Yoğunlaşmanızdan Bahsedin

Düşünsel olarak ona yoğunlaştığınızı söylemeniz kadınları çok mutlu edecektir. İşteyken onu düşündüğünü anlatan bir mesaj yazmanız kadını acayip mest edecektir. Yine gün içlerinde onla geçirdiğiniz hatıralardan bahsetmeniz de oldukça hoşa giden cümleler arasında yerini bulacaktır. Yine kadınlar fiziksel olarak beğenilmek dürtüsünü taşırlar ve kadınların etkilendiği sözler başında fiziksel olarak beğendiğiniz yerlerini dile getirmeniz gelmektedir. Tabi ki bu konuda dikkat etmeniz gereken bir husus bu bölgeleri elinizden geldiğince cinsellik çağrısı yapan bölgeler dışında belirtmelisiniz. Örneğin elleri, gülüşü, saçları ve buna benzer özellikleri söyleyebilirsiniz. Bir ilişki yaşıyorsanız mutlaka onunla vakit geçirmek isteyeceksiniz ve bundan mutlu olacaksınız. Peki bu mutluluğu aktarmayı denediniz mi? İlişki yaşadığınız bayana onunla vakit geçirmenin ne kadar mutluluk verici olduğunu mutlaka söyleyiniz.

kadinlar-ne-duymak-ister.jpg

Her Şeyin Başı Saygı

Saygı her şeyin başıdır. Anne baba, arkadaşlık, dostluk ve nihayet ilişkilerde saygı olmadığı zaman birçok sorun yaşanır. Herkes saygı duyulmak ve bunu duymak ister. Bu yüzden ilişkinizde bir kadına ne kadar saygı duyduğunuzu mutlaka zaman zaman söylemeniz gerekmektedir. Kadınların duymaktan hoşlanacakları başka bir durum da; İstediğiniz aşkı yakalamışsanız muhtemelen kendinizi çok şanlı hissediyorsunuz. Peki bundan partnerinizin haber var mı? Yoksa bir an önce mutlaka bunu paylaşmalısınız. Yine kadınların duymak istediği sözler başında seni seviyorum cümlesi gelir. Ayrıca bu sevgi yanında onun dostu olduğunuzu söylemeniz de kendini oldukça mutlu etmesine sebebiyet verecektir. Onu görmenin sizi heyecanlandırdığını söylemeyi de sakın unutmayın.

Benzer Yazilar

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Bir Kadına Asla Söylenmeyecek Sözler

Eyvah! İş Arkadaşınızdan Hoşlanıyorsanız Ne Yapmalısınız?

Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylersiniz?

Ahmet DOĞDU

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Uzun ve Huzurlu Birliktelik İçin Olmazsa Olmazlar

Yorum Yaz