Image default
FelsefErkek

Kadınlar Ne İster Sorunsalı

 

Kadınlar erkeklerden ne ister konusu filmi bile yapılmış ve her yalnız ya da keşke yalnız olsaydım diyen erkeğin düşündüğü, cevabı olmayan ama hep bir çıkar yolu olan amansız bir sorudur. Kadınların erkeklerden ne istediğini öğrenmek için illa bir süre kadın olmayı istemeniz ya da kadın gibi düşünebilmeye sahip olmanız gerekmez çünkü zaten çoğu kadında ne istediğini bilmemektedir.

kadinlar-hakkinda

Genel bakış; Bu konu hakkında söylenebilecek öncelikli şey herkes karşısındakinden ne isterse karşısındaki de onun istediklerini istemektedir. Konu kadınların ne ister diye kısıtlandığında iki gruba ayırabilirsiniz. Hisli kadınlar ve hislerini maddiyata dayamış kadınlar. Hisli kadınlar her kadın gibi anlaşılmak ister, duygularının görülmesini ister, saygı ister, aşk ister, gözlerinin içine bakınca arkasından iş çevirebilecek bir adam değil gözlerinde kaybolan bir adam görmek ister, inanmak isteri güven ister ve daha niceleri. Eminim ki erkeklerde bunları istiyorlardır ki bir aşkta bunlar olmazsa uzun vadeli bir yatırım yapmamış olursunuz. Maddiyata inanan kadınlar hakkında ise tek söyleyebileceğim para ister, o parayı onu sevdiğiniz için harcadığınızı sanmak ister, aslında sizde onda para olmazsa ilişkinizin olmayacağını biliyor olmalısınız.

kadinlar-ne-ister

Erkekler ne ister; ben bir kadın gözü ile erkeklerin öncelikle güzel bir kadın istemelerini anlayabiliyorum. Görüntüsü güzel olmayan bir yemeği bile yerken insan şüpheleniyor hayat arkadaşı olmasını istediği kişinin tabi ki bakımlı, güzel, kendine değer veren biri olmasına dikkat edecek. Kadınlar erkeklerden ne ister diye sorduğumuzda hissel konulara da değinmeden olmaz. Kadınlar güven ister, çoğu kadın kıskançtır sadece belli eden ya da etmeyen kadın vardır eğer siz kadınınıza yeterli güveni sağlarsanız sizde rahat edersiniz. Kadınlar kanatlarının altına alınmak ve korunmak ister. Kadınınıza sizin yanında hiçbir zaman ezilmeyeceğini size her zaman sığınabileceğini hissettirmelisiniz.

Benzer Yazilar

ilişkilerde Kıskançlık Gerekli Mi?

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Ne Arar?

Ayrılık Acısı Kader Değil

Ahmet DOĞDU

Erkekler kadın için neler yapar?

Ahmet DOĞDU

Felsefi Erkekler Daha Mı Çekici Oluyor?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Evlenmek İstemedikleri 10 Kadın Tipi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz