Image default
Genel

Kadınlar Neden Aldatır

Aldatmak günümüzde artık karşılıklı bir hal almış bulunmaktadır. Düşünüldüğü zaman  aldatmak hiç iç açıcı gelmese de yaşadığımız hayatın bir gerçeği olmuştur. Toplumda artık sadece erkekler değil kadınlar da erkekler kadar artık aldatır hale geldi. Kadınlar neden aldatır diye söyle bir düşünelim. Mutlaka bir neden vardır.

Kadin-erkek-iliskisi

Kurulan evliliklerde belki ortada zorla evlendirilen biri var. Hayatını belki de hiç sevemeyeceği bir insanla birleştirmek zorunda. Yani zoraki bir evlilik yaptırılmış. Aldatmak kadın için bu sırada kaçınılmaz bir gerçek halini almaktadır. Evlilik de kendine yeni seveceği kişiler aramak için başta zaten bir zemin hazırlanmıştır ve kadın bu aşamada mutlu olacağı kişi karşısına çıkana kadar aldatma eylemeni gerçekleştirecektir.

Eşlerini  beğenmeyen kadınlarda kocalarını aldatıyor. Kocasına karşı giyim kuşam ve bakımlı olan kadın karşı taraftan da aynı özeni bekler. Baktı ki aynı özeni göremiyor. Bu sefer kadın bu ilgiyi dışarıda aramaktadır. Kocasından gerekli ilgiyi göremeyen kadınlarda aldatıyor. Monotonluk kadınları farklı uğraşlar bulmaya itmektedir. Kadınlar neden aldatır sorusuna en büyük cevap ilgisizliktir. Evlilikte heyecan kalmadı diyen kadınlarda aldatmaktadır .Kendilerine yeni meşgale arayan kadınlar kocaları tarafından geri çevrildiği zaman,hayatına giren farklı bir erkek tarafından ilgiye tutulunca kadın kendisini hemen dışarıya atmaktadır.

Aldatmak

Eşlerini boş bırakan vakit geçirmeyen erkeklerde biraz suç aramak gerekmektedir. Kadınlar neden aldatır diye düşünmek yerine kadınlar ne olduğu için aldatır demek daha yerinde bir tespittir. Eşiniz ile aranıza herhangi birinin girmesini istemiyorsanız eşlerinizden yeterli ilgiyi alakayı eksik etmeyiniz.

Benzer Yazilar

Sabah Koşusuna Çıkmayı Düşünenler için Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Cinsel İsteksizliğin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Kızlara Sorduk Erkeklerde Sakal

Ahmet DOĞDU

Yaşayan En Seksi Erkekleri Listeledik

Ahmet DOĞDU

Pembe Giyemem Diyen Erkekler Out

Yorum Yaz