Image default
FelsefErkek

Kadınlar Neden Kaslı Erkekleri Tercih Eder

Yıllardır süre gelen bir tartışma da şudur ki; kaslı erkeklerin kadınlar üzerinde etkisi nedir? Aslında bunu incelerken şu sözü de hatırlamak gerekir; erkek gücün simgesidir. Kaslı vücut özellikle de fiziksel gücün bir simgesidir. Kadın hem fiziksel olarak hem de karakter olarak güçlü erkeklerden hoşlanır. Elbette kadınların büyük bir kısmı için kaslı erkek denildiğinde, vücut geliştirme şampiyonasında yarışılan erkeklerden söz edilmemektedir. Onlar için hafif kaslı erkek gücün yegane simgesidir.

Daha Çekici Bir Görüntü

Kaslı erkeklerin kadınlar üzerinde etkisi elbette görüntü ile başlar. zayıf, kısa, kilolu, göbekli ve hantal bir erkektense elbette hafif kaslı erkek daha çekici gelecektir. Görüntü olarak çekici olmak ayrıca giydiği kıyafetlerin de üzerine daha güzel oturması ile pekişecektir. Fit erkek vücut yapısı dışındaki erkeklerin ne giyecekleri ve üzerlerine nasıl yakışacağı bile başlı başına soru işaretidir.

ideal-erkek-vuecudu-7097616193123

Elbette Güç

Kaslı vücut yapısına sahip olan erkek, daha güçlü ve kendine güvenlidir. Kendilerine olan bu güven birlikte olduğu kadına da yansır. Kadın da kendini güvenli hisseder. Hem partnerinin kendine güvenmesi ve güçlü olması onu rahatlatır, hem de erkeği onun için güven yurdu halini alır.

Kıskandırmak İçin

Kadınlar genel itibariyle hafif kaslı erkek için hayatlarında olması gereken ideal erkek tiplemesi yaparlar. Bunu tüm kadınların istediğini ancak bazı kadınların sahip olduğunu düşünürseniz, kaslı erkeklerle birlikte olan kadınların diğer kadınları kıskandırmak ve kendileri ile gurur duymaları bile Kaslı erkeklerin kadınlar üzerinde etkisi için yeterli sayılır.

kasli-erkekler-46573335584644

Sağlıklı ve Düzenli Yaşam

Kaslı erkekler hayatlarının büyük bir çoğunluğunda sporla uğraşan ya da zaten sporcu olan kişilerdir. Kaslı vücut sahibi erkekler bu özelliklerini korumak için sağlıklı beslenir ve düzenli spor yaparlar. Bu onların partneri olan kadınları da teşvik edecektir. Kadınlarda erkekleri gibi daha sportif olmak ve beslenmelerine dikkat etmek durumunda kalacaklardır. Aksi durumdaki erkekler beslenme alışkanlıkları ve yaşam düzensizlikleri ile ilişkilerini ve elbette partnerlerini olumsuz etkilemektedirler. Son olarak kaslı erkeklerin maddi durumu kadınları pek bağlamaz. Kaslı olmaları bazen yeterlidir.

Benzer Yazilar

İnternet Aşkları Gerçek mi?

2016 Yılının En Beğenilen Kadınları

Ahmet DOĞDU

Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları

Sevgilisi Olan Erkekleri Çekici Kılan Nedir

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

AYRILMA YÖNTEMLERİ

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz