17.7 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Nis 20, 2019
Genel

Kadınlar Uyarıyor Giyiminizde Asla Ama Asla Yapmamanız Gereken Yanlışlar

Çok yakışıklı ve güzel bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Ancak bakımsız olmanız ve kıyafet tarzınızın yanlış olması kadınlar tarafından itici bulunmanıza sebep olacaktır. Erkek moda tarzı konusunda fiziğine ve karakterine uygun tercihler yapmalıdır. Erkek kıyafet tercihlerini yaparken renk ve aksesuar tercihlerini doğru yapmalıdır. Tercih edilen kıyafet yanlışları doğrularından fazla olursa yakışıklılığınız ve fiziğinizin düzgünlüğü ne yazık ki görülmez.

Peki nelere dikkat edilmeli? Aksesuar tercihlerinizin uyumlu olması gerekir. Kıyafetinizle uyumlu kemer, ayakkabı ve saat kombinini yakalarsanız bir sıfır önde başlarsınız. Fiziğinize göre pantolon tercihleri yapmalısınız. Bol kesim ve düşük bel pantolonların hem modası geçmek üzerek hem de birçok erkeğe yakışmamaktadır. Kimine yakışan bir pantolon size yakışmaya bilir. Zorlarsanız komik duruma düşersiniz. Erkek moda tarzı içerisinde günümüzde demode olan derin V yaka tişörtlerde kadınlar tarafından itici bulunmaktadır. ölçüyü kaçırmadan V yaka tişörtleri giyebilirsiniz. Ancak aşırısı sizi itici kılacaktır. Erkek kıyafet hatalarında biri de pantolon boyudur. Kısa paça pantolonlar çok moda ancak bunu her pantolonda kullanmak hatalı olacaktır. Klasik kesim pantolonlarda ve keten pantolonlarda ilk tercihiniz normal paça boyu olsun. Herkesin bildiği kıyafet yanlışları arasında bir numara olsa da halen bazı erkeklerin buna uymadığı ve kadınlar tarafından itici bulunduğu gerçeği değişmemektedir. Bu da kösele ayakkabı altına beyaz çorap giymektir. Yorumu size kalsın…

Erkek moda tarzı içerisinde farklı renkleri ve aksesuarları kombin etmek son derece şık ve gösterişli bir hava kazanmanızı sağlar. Ancak bunu abartmak veya komik bir hale getirmek yapılacak önemli bir hatadır. Kadınlar tarafından itici bulunan, renkli gömlekler ve düz kravat tercihleri veya tam tersi kombinler gibi itici kombinlerden uzak durun. Tişörtlerin ve gömleklerin pantolona doldurulup, kalın kemerlerle sıkılması da kıyafet yanlışları arasındadır. Dikkat edilecek bir diğer erkek kıyafet tercihi de özellikle klasik giyinen ve iş yerlerinde kravat takam zorunluluğu olan beyler için. Beyler! Kravat boyunuza dikkat edin. Kemer seviyenizi baz alarak kravatlarınızın boyunu belirleyin.

Benzer Yazilar

İYİ BİR YÖNETİCİNİN MUTLAKA BİLMESİ GEREKEN 7 MADDE

Editor

Karşı Cinsle Buluşmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Editor

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Sonbaharın Olmazsa Olmazı Fular

Erkekler İçin Tüy Dökme Yöntemleri

Editor