Image default
Vajinalog + 18

Kadınlar Ve Erkekler En Çok Hangi Saatlerde Sevişiyor

Kadınlar ve erkekler en çok hangi saatlerde sevişiyor. Bu soruyla birlikte, kadın erkek ilişkilerinde merak edilen bir çok konuyu sizler için araştırıp kaleme aldım. Bu soruyla birlikte en çok, Ön sevişme nedir sorusu son günlerde cinsellikle alakalı internette en çok aranılan sorulardan bir tanesidir. Ben de sizler için ön sevişme nedir, erkekler ve kadınlar en çok hangi saatte sevişiyor sorularının cevaplarını araştırarak bir araya getirdim. İşte sizler için araştırıp bir araya getirmiş olduğum konular ve yanıtlar

Tercih Edilen Sevişme Saatleri

Özellikle evliliklerde ve ya sevgili olan çiftlerin aynı evi paylaşanlarında bu saatler sürekli değişsede, sabah ve gece en çok sevişme olacağı olan saatlerdir. Çünkü sabah aynı yatakta uyanan çiftlerin etkileşimi çok daha fazla olduğu bir gerçektir. Bunun yanında akşam saatleri de romantikliği ile kadın ve erkeğin birbiriyle ilgilendiği saatlerdir ön sevişmenin en çok akşam saatlerinde olduğu bir gerçektir

Sevilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevişmeden önce en önemli kurallarından birisi iki tarafında kokusudur. Cinsel birliktelik öncesi vücut temizliğine önem vermeniz gerekir. Aksi taktirde en ufak bir ter kokusu bile cinsel birliktelik öncesi partnerinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Bir diğer konu ise psikolojinizi güçlü tutmaktır. Ve tek taraflı zevk alamaya bakmamalısınız, çünkü bu bir takım işidir. Eğer tek taraflı zevk almayı düşünürseniz bu ilişkiden memnun ayrılan bir taraf kadar, memnun olmayan bir tarakta olacaktır.

Ön sevişme nedir

Ön sevişme  cinsel birliktelik öncesinde hem bedeninizi hem de ruhunuzu cinsel birlikteliğe hazırlamaktır. Ön sevişmenin uzun tutulması,  özellikle ilk defa cinsel birliktelik yaşayacaklar için oldukça önemlidir.  Cinsel birliktelik öncesinde çiftler aceleci davranmazlarsa, birbirlerini keşfetmeye ve dokunmaya zaman ayırırlarsa cinsel birliktelik hem daha keyifli hem de daha rahat gerçekleşecektir.

Ön sevişme ne şekilde ve nasıl yapılır

Ön sevişmeyi gerçekleştirmek için bir kaç adıma uymak gerekir. Ön sevişmede uygulanması gereken adımları sizler için şu şekilde sıraladım

– Birbirinize dokunmayla başlayın

Ön sevişmeye birbirinize dokunarak başlayabilirsiniz. Böylelikle hem partnerinizin sıcaklığını hissedecek hem de birbirinizin erojen bölgelerini keşfetmiş olacaksınız.  Birbirinize dokunmaya parmak uçlarınızla ve avuç içlerinizle dokunarak başlayabilirsiniz.

– adım öpüşme 

Ön sevişme sırasında öpüşmek oldukça önemlidir. Öpüşürken bir takım ipuçlarına dikkat etmelisiniz.  Doğru şekilde öpüştüğünüz takdirde cinsel birlikteliğiniz daha güzel ve keyifli bir şekilde gerçekleşecektir. Ancak ön sevişmede öpüşme tekniklerine de dikkat etmek gerekir.  Ateşli bir öpücük cinsel birlikteliğinizi daha baştan çıkartıcı bir hale getirecektir.

– masaj 

Ön sevişmeyi en iyi hale getiren yöntemlerden birisi de hiç kuşkusuz masaj tekniğidir. Partnerinize masaj yaparak yorgunluğunu alabilir, aynı zamanda da ona sıcaklığınızı hissettirerek cinsel birlikteliğe hazır hale getirebilirsiniz.

– yarı çıplak durmak 

Ön sevişme sırasında tamamen çıplak olmak yerine yarı çıplak olmayı tercih etmelisiniz. Seksi iç çamaşırlarınızı veya seksi kıyafetlerinizi giyerek ön sevişmenin daha ateşli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Halloween Cadılar Bayramı Güzelleri

Ahmet DOĞDU

İyi Bir İlişki İçin İlk Adım Nasıl Olmalıdır?

Ahmet DOĞDU

Gece Ereksiyonunun Nedeni Nedir?

Ahmet DOĞDU

jennifer nicole lee

Ahmet DOĞDU

BELEN RODRIGUEZ THE BEST OF

Ahmet DOĞDU

Evlilikte Cinsel Açıdan Sorun Yaşamamak İçin 5 Altın Kural

Ahmet DOĞDU