17.7 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Nis 20, 2019
Kadınlara Daha Dişi Hissettirmenin 5 Yolu
FelsefErkek

Kadınlara Daha Dişi Hissettirmenin 5 Yolu

Kadınlar güzel, dişi, çekici ve seksi vurgularıyla anılmaktan çok hoşlanırlar. Özellikle kendilerini beğenmedikleri bir günde bile onun bu özelliklerinden birine yapacağınız vurgu sizi onun gözünde birden farklı bir erkek haline getirecektir. Güzelliğin yalnızca belirli kalıplara sıkışıp kalmadığını, onu her haliyle dişi ve çekici bulduğunuzu ona hatırlattığında bu kesinlikle sizi çok daha cazip ve daha fazla etkilemesi gerreken bir av haline getirecektir.

En güzel tarafı, bu konuda içten içe asla mütevazi olmadıkları ve doyumsuz oldukları için bunun asla bir sonu olmadığıdır.

Kadınlara daha dişi hissetirmenin 5 yolu nelermiş, maddeler halinde inceleyelim

                 1 – Ona Çok Güzel Bir Kadın Olduğunu Hatırlatın

Kendileri güzel olduklarını zaten bilirler aslında. Gün içinde, erkeklerden çok daha fazla bir kısmını ayna karşısında, kıyafet, saç ve makyajıyla ilgilenerek geçiren bir insan bunun farkında olmayabilir mi? Ama yine de bunu ona iltifatlarla hissettirin.

       2 – Onu Çok Çekici Ve Seksi Bulduğunuz İçin Kıskandığınızı İtiraf Şeklinde Söyleyin

Evet, kadınlar kıskanılmaktan çok hoşlanırlar. Üstüne üstlük onu seksi ve çekici bulduğunuz için diğer erkeklerden ve hatta kadınlardan dahi kıskandığınızı söylerseniz, kendisini kıskanılacak derecede dişi hissedecektir.

       3 –  Ona Her Fırsatta Onun Diğer Kadınlardan Farklı Olduğunu Söyleyin

Bakışı, duruşu, konuşmasıyla onu tanıdığınız tüm kadınlardan farklı bulduğunuzu söyleyin. Bu onun özgüvenini yükseltecektir.

       4 – Amazon Kadını Benzetmesi

Bu benzetmede vahşi ve seksi bir çağrışım var çünkü.

       5 – Libidosunu Övün

Kahkahasının ne kadar şuh olduğundan, bakışlarının son derece etkileyici ve seksi olduğuna kadar onun gerçek bir dişi olduğunun farkında olduğunuzu ona hissettirin. Bu onu daha çok tahrik ve teşvik edecektir.

Benzer Yazilar

Felsefi Erkekler Daha Mı Çekici Oluyor?

Editor

Kız Gibi Pazarlık Edin

Ahmet DOĞDU

Erkekler Dekolteli Giyinen Kadınlardan Hoşlanır mı?

Editor

Güçlü Kadınları Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Editor

Yeni Bir İlişkide Asla Yapılmaması Gerekenler

Editor

Kadın Erkek Birer Dost

Ahmet DOĞDU