Image default
FelsefErkek

 Kadınlara Göre En Seksi 10 Erkek Mesleği

Bazı meslekler kadınlara çekici gelen erkek meslekleri arasında yer almaktadır. Özellikle kadınların bir çoğunda üniformalı mesleklere karşı cazibe oluşmaktadır. Ayrıca kadınlar tarafından cazibeli görülen mesleklerin diğer bir ortak yönü ise çok kazandırması. Kadınlara göre en seksi olan erkek meslekleri aşağıdaki gibi.

10. Sırada Mühendislik

Mühendislerin teknik işlerde görev almaları ve çözülmesi zor olan problemlerin üstesinden gelmesi kadınlar tarafından seksi bulunmakta.

9. Sırada Mimarlık

Mimarlık mesleğini kadınlar için seksi kılan taraf hem teknik olması hem de çizim açısından yetenek gerekiyor olması. Ayrıyeten kadınlar mimarlar ile evlendiğinde özel ve çekici evlerinin olacağını düşünmekte.

8. Sırada Fizyoterapistlik

Bu meslek grubundaki erkekler derin tıbbi bilgileri nedeniyle insanı iyi tanımakta ve masaj konusunda bilgileri ve uygulamaları muazzamdır. Bu nedenler kadınlar tarafından çok seksi gelmektedirler.

7. Sırada Polis

Kadınların üniforma hayranlığı nedeniyle en çekici meslekler arasında polislik yer almaktadır. polislerin her zaman güçlü ve güvenilir olması kadınlar tarafından seksi görülüyor.

6. Sırada Bankacı

Yapılan araştırmalar sonucunda sürekli para ile haşır neşir olan bankacılar kadınlara karizmatik gelmekte. Kadınlar para olan yerde başarı ve karizmanın olacağını biliyorlar.

5.Sırada Gemi Kaptanı

Kaptanlar üniformaları ve özgür ruhları nedeniyle gemi kaptanlarını seksi buluyor. O yüzden değil mi zaten her limanda bir sevgili!

4. Sırada Avukat

Avukatlar yasalara hakim olması ve bazen bir insanın hayatını kurtarması nedeniyle kadınlar tarafından güvenilir insan olarak görülmekte. Avukatların meslekleri nedeniyle verdiği kararlar ve savunmalarda ne kadar önem arz ettiği düşünüldüğünde kadınların bu tutumu sürpriz değil.

3. Sırada Doktor

Doktorlar özellikle çok iyi para kazanmaları açısından kadınların dikkatini çekmekte. Ayrıca kadınlar tarafından ilgi çekici bulunan yanı ise hayat kurtarmaları.

2. Sırada Pilot

Pilotlar her zaman güçlü, karizmatik ve çok iyi para kazanan meslek grubudur. Bu nedenle kadınları hangi meslek grubundan erkekler en fazla etkiler sorusunun cevap bulmuş hallerinden bir tanesi de pilotluk mesleğidir.

1. Sırada Aşçılık

Kadınlar kendileri ve çocukları için müthiş yemek yapan erkeklerden çok hoşlanırlar. Yapılan araştırmalar sonucunda kadınlar için en seksi erkek mesleği aşçılık olmuştur.

Benzer Yazilar

Erkekler Naz Yapan Kadınları Mı Sever ?

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin En Sevdiği 5 Sürpriz

Ahmet DOĞDU

Aşk Mı? Para Mı?

Ahmet DOĞDU

İlişkiyi Sürdürmek

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kadınlara Bağlanması Zor Mudur ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz