Image default
Genel

Kadınlara Ofsaytı Anlatmanın 5 Yolu

Hiçbir zaman bir araya gelemeyen iki kavram, ofsayt ve kadın… Kadınları anlamak zordur. Bazı şeyleri anlatmak da bir o kadar zordur. Güncel hayatta olanı biteni bile kadınlara farklı anlatmanız gerekir. Detaylı, ayrıntılı, nedenli, niçinli… Bunları geçtik bir de ofsaytı anlatmanız gerekecek. Kadınlara ofsaytı anlatmak deveye hendeği defalarca kez atlatmaktan daha zordur. Ofsaytı anlatmak için farklı örnekler ve detaylar üzerinden gitmek gerekir. Şunu da belirtelim ki bazı erkekler bile ofsaytı anlayamamışken kadınlarımıza da biraz hak vermek gerekecek.

kadinlar-ofsayt

  1. Öncelikle ofsaytı anlatmak için gerekli olanları sayalım. Sonu belirsiz zaman, sakinleştirici haplar, başbaşa kalınacak bir mekan, ofsaytı anlatırken kullanabileceğiniz figürler, materyaller (top, satranç takımı, minyatür futbol sahası, kalem, kağıt vb.) görüntülü analiz için tablet, pc veya televizyon. Sanırım bunlar yeterli olacaktır.
  2. Kadınlara ofsaytı anlatmanın zor olduğunu kabullenin. Derin bir nefes alın ve bildiğiniz birkaç dua ile birlikte anlatıma başlayın. Önce görüntülü analiz yapın. Elinizdeki figürleri kullanın, yazın, çizin… Ama unutmayın hep sabır hep sabır…
  3. Biliyorsunuz ofsayt ve kadın uyumunun yakalandığı tek an hakemlerdir. Evet kadın hakemlerin sayısının giderek arttığını biliyorsunuz. Bir kadın hakem bulun. Unutmayın kadının dilinden ancak bir kadın anlar. Ondan rica edin. Eminim sizin çabanızın yarısını göstererek anlatacaktır.
  4. Öğrenilmesi gereken her şey yerinde öğrenilmelidir, teorisinden hareketle bir maça gidin. Ofsayt ve kadın karşılaşma ve tanışmasını sağlayın. Biliyorum izlediğiniz maçtan keyif almayacaksınız. Bu nedenle sıradan ve izlemediğiniz için bir şey kaybetmeyeceğiniz bir maçı tercih edin. Canlı canlı anlatmayı deneyin.ofis_kadinlar

Olmadı… Anlatamadınız… Kadınlara ofsaytı anlatmak anlamsız bir mücadele sebebi… Ofsaytı anlatmak bana ne katacak, diyerek pes ettiniz. Son bir hikaye ile kadınınıza bunu anlatın ve geri çekilin. Alışveriş merkezinde en sevdiğin mağazadan alış veriş yaptın, kasada bekliyorsun. (kasa kale – kasiyer kaleci) sıradaki herkes senin takım arkadaşın. Kasada ikinci sıradasın, sırada bekleyenlerin en arkasında olan kişilerden biri en öndeki arkadaşına aldıklarını verirse, işte bu ofsayttır.

Benzer Yazilar

2016 Kış Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Tatil Yerleri

Editor

Erkekler ve Evliliğe Dair Korkuları

Ahmet DOĞDU

Kızlara Hesap Ödetmemek

Ahmet DOĞDU

Sıcak Havalarda Nasıl Giyinmeli?

Sevgilisinin Ailesiyle Tanışacak Erkeklere Tavsiyeler

Yorum Yaz