Image default
FelsefErkek

Kadınlara Seksi Gelen 7 Erkek Davranışı

Kadınları etkilemek aslında bir sanattır. Fakat bu sanat doğuştan kazanılır. Bu yüzden sonradan bu sanatı öğrenmeye kalkmak aslında bir taklittir. Sanat da taklidi asla sevmez. Kadınların çekici buldukları erkekler ne körü körüne modanın en gözde giyimini tercih etmek ne afrodizyak etkili parfüm kokmak ne de kibar olmaktan geçer. İşte kadınlara seksi gelen 7 erkek davranışı.

 

1. Gülüş

Güldüren adamlar her kadını etkileme potansiyeline sahip. Bu nedenle kadınları etkileyen erkek arasında gelmesi bakımından her anlamda kadınlar gülünç erkekler arasında gelir. Bu özellikleri neticesinde komik olan ve karşısındakini dinlemeyi bildikten sonra kendine has mizacıyla komedyenliğini sergileyen erkekler yani kadınları güldüren erkekler her zaman çekicidir.

2. Bakış

Kadınları yiyecek gibi bakmak değil mesele… Anlamlı esrarlı bakışlar aslında çok sözden daha tesirlidir kimi zamanlar. Bu nedenle kadınları etkileyebilecek erkek davranışları arasında bakışların da yadsınamaz şiddette payı bulunmaktadır.

3. Yemek Yapmak

Kadınların hayran kaldıkları erkeklerden biri de mutfaktaki hünerini, marifetini sergileyen erkek tipidir. Bundan kasıt bu işi meslek edinmiş şefler değildir elbette. Çok özel anlamda mesela kız arkadaşınızın hasta olduğu bir zamanda yerinde ona sıcacık bir çorba, bir makarna daha önce tatmadığı en muhteşem lezzetleri ona sunacaktır. Bu davranışları kadınları etkileyen erkekler arasında gelir.

4. Zeka Göstergesi

Kadınların etkilendikleri erkek tipleri arasında kuşku yok ki zeki erkekler gelmektedir. Zeki çalışkan bir erkek her zaman kadınların dikkatini çeker.

5. Romantik

Romantik olabilen hassas erkekler de kadınların vazgeçilmezleri arasında gelmektedir. Elbette bu romantizm sahici olmalı yapmacık olmamalıdır.

6. Ritmik

Kadınlar her zaman sportif ve ritmik kadınların hoşlandığı erkek davranışları seçer. Bu da çok önemlidir. Her zaman eğlenceli olmak ve yanında mutlu hissedilmek önemlidir.

7. Hafif Dokunuşla Beline Sarılmak

Beline hafif dokunuşla sarılmanız da kadınları çıldırtan hatta erkeğin vazgeçilmez olmasını sağlayan özelliklerindendir.

Benzer Yazilar

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Editor

Sıfatların Yetersiz Kaldığı Adam Leonard Cohen’in Ardından

Ahmet DOĞDU

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir? Ne Konuşulur?

Editor

Erkeklerin Gözünden Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Günümüz Kadın Erkek İlişkileri Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Gerçek

Editor

Güçlü Kadınlara Yaklaşmaktan Korkmayın

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz