Image default
FelsefErkek

Kadınlara Sorduk Hangi Kıvanç Tatlıtuğ?

Kıvanç Tatlıtuğ, son yılların en önemli erkek oyuncularının başında geliyor. Oynadığı tüm filmlerde ve dizilerde büyük ilgi çeken, rolünün hakkını veren Tatlıtuğ, rollerindeki karakterleriyle de hayranlarının büyük beğenisini kazanıyor. Genç kızların sevgilisi, hatta tüm kadınların hayranlıkla izlediği başarılı oyuncunun Behlül Haznedar rolünden Gümüş veya Kurt Seyit Ve Şura dizilerindeki rollerine kadar bir hayli farklı karaktere girdiği kesin. Her birinde ayrı beğeniler, ayrı dizi karakterleri ile etki yaratan oyuncunun acaba hangi rolü daha çok beğenildi dersiniz?

 

haznedar-behlul

 

Kadınların hayranı oldukları Kıvanç, dizilerdeki rolleriyle de oldukça beğeni topladı. Gümüş dizisindeki  Mehmet karakteri ile dizi hayatına merhaba diyen ve bu rolüyle hayli beğeni kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, buradaki rolüyle kadınların en beğendiği erkek aktörleri arasında kendine yer edindi. Herkes bu dizideki karakterin üzerine çıkamaz derken Aşk-ı Memnu dizisi damga vurdu. Behlül Haznedar rolü ile çıtayı daha da yükseltti be kadınların hayranlıkları katlanarak arttı. Kadınların hayranlıkla izlediği bu dizinin ardından Kıvanç bambaşka bir karaktere büründüğü Kuzey ve Güney dizisindeki Kuzey oluverdi. Kuzey daha sert ve sorunlu bir karakter olarak kadınların Tatlıtuğ’da bambaşka bir ilgisinin ortaya çıkmasına sebep oldu. Kuzey karakteri sadece kadınların değil erkeklerin de beğendiği, taklit ettiği ve rol model aldığı bir karakter oldu. Kadınların bu sert karakteri akıllarda yer etti ve diğer karakterlerin önüne geçmeyi başardı. Ancak dizi final yaptı ve bu hayranlık son buldu. Ancak kadınlar Kıvanç’ın yeni dizisini sabırsızlıklar beklemeye başladı. Bu karakter Kurt Seyit Ve Şura dizisi ile ortaya çıktı. Ancak ne dizi ne de Kıvanç bekleneni veremedi. Kuzey ve Güney dizisinin gölgesinde devam eden dizinin ömrü kısa sürdü.

 

kuzey-kivanc

 

Kıvanç Tatlıtuğ Gümüş dizisi ile başladığı dizilerine son olarak Cesur karakteri ile Cesur ve Güzel dizisi ile devam etmekte. Kadınların daha da ilgisini çeken bu karakter Kıvanç’a da hayli yakıştı. Böylece kadınların oyuncudan beklediği rolün biraz sert, gizemli ve güçlü bir karakter olduğu anlaşılıyor. Kuzey karakterinin ve Cesur karakterinin, Behlül Haznedar karakterinden biraz daha fazla beğenilmesi de buna işarettir. Belki Kurt Seyit Ve Şura dizisi uzun soluklu ve başarılı olsaydı başka türlü de bir sonuç ortaya çıkabilirdi.

 

 

Benzer Yazilar

Erkeklerde İşsizliğin Yol Açtığı Sorunlar

Ahmet DOĞDU

Çizgi Roman Seven Erkekler

Ahmet DOĞDU

Günübirlik Kaçış Planı

Ahmet DOĞDU

Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Sizi Oyaladığını Nasıl Anlarsınız?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İlk Buluşmada Neye Dikkat Eder ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz