Image default
Genel

Kadınlara Söylememeniz Gereken 7 Söz

Kadınlar narin ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Üstelik çok da ince düşünceli ve öküz altına buzağı arayan karakterleri vardır. Kadınlara söylenmemesi gereken sözler, bizler için gayet normal ve doğal sözler olabilir. Ancak onların bu yapısı gereği dile kolay bazı sözler kadınların size küsmesini, kırılmasını ve hatta sizden nefret etmesini sağlayabilir. Bu nedenle bu ve bunun gibi sözleri üstelik ukala ve dalga geçer gibi bir tavır takınarak asla söylemeyin. İşte o tehlikeli sözler;

kadinlara-guzel-sozler

  1. Sen kilo mu aldın. İşte şimdi baltayı taşa vurdunuz. Hem de ne taş. Kaçacak delik aramanız gereken en tehlikeli sözler arasında belki de ilki. Bir kadın yaşı ve konumu ne olursa olsun kilo takıntısına sahiptir. Kendiyle barışık bir kadın bile çok az kilolu olsa bile bunu dert edecektir.
  2. Yemeğine karışmayın. Yediği bir yemeğin çokluğu hakkında asla yorum yapmayın. Sanki az yiyormuş gibi yapın. Hepsini mi yiyeceksin, sorusunu asla sormayın.
  3. Kadınlar özel günlerinde agresif ve sinirli olabilirler. Bunu vurgulamayın. Özel gününde olduğunu ima dahi etmeyin. Anlayın ama sanki fark etmemiş gibi yaşamınıza devam edin.
  4. Kadınlara söylenmemesi gereken en önemli sözlerden biri de yaşıyla ilgili sözlerdir. Aslında iltifat ediyorum derken son derece büyük bir gaf yapabilirsiniz. Yaşına göre iyi göründüğünü veya yaşını göstermediğini falan söylemeyin. Çok güzel görünüyorsun demeniz yeterlidir.
  5. Başka bir kadını örnek göstermeyin. Örnek gösterdiğiniz kadın daha çirkin veya daha az seksi olsa bile bunu asla kabul etmezler. Saçlarını veya kıyafetlerini başka kadınların ki gibi olmasını asla istemeyin.kadinlara-soylememeniz-gerekenler
  6. Dalga geçer gibi konuşmayın. Onun sizi anlayacağını unutmayın. Kıvırarak ve yalvarır gibi konuşmayın.
  7. Kıyafetlerine asla karışmayın. Ne giyerse giysin güzel olmuş veya bu daha güzel olmuş demeyi asla unutmayın.

Kadınlar çok farklı düşüncelere sahiptirler. İşte bu ve bunun gibi tehlikeli sözler söyleyerek, kadınlara söylenmemesi gereken sözleri onlara sunarak başınızı derde sokmayın.

 

Benzer Yazilar

İddaa Tutturma Taktikleri

Editor

Kıskanç Partnerle Baş Etme Yolları

Ahmet DOĞDU

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Yılbaşına Ramak Kala Hayatınızdaki Kadına Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler

Ahmet DOĞDU

Hayvansever Erkeklerin Çok İyi Bir Sevgili Olacağının Kanıtları Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

İkinci El Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz