Image default
Vajinalog + 18

Kadınlarda G Noktası Nedir Nasıl Uyarılır?

Cinsel yaşamda erkeklerin doyuma ulaşması kadar kadınların da doyuma ulaşması önemlidir. Erkeklerin doyuma ulaşmasını sağlayan eşsiz boşalma hissi ve rahatlığı kadınlarda daha şiddetli yaşanmaktadır. Kadınlarda G noktası olarak bilinen ve vajinanın ön çeperinde yer alan ve de keşfedilmeyi bekleyen bir alan bulunur. Bu alan kadınların en çok zevk aldıkları alanlardan biridir. Burası kadın g noktası olarak bilinmektedir. Ancak yapılan araştırmalar neticesinde erkeklerin %35 oranı G noktasını bilmiyor ve dolayısıyla kadınların en zevk aldığı uyarıcı özelliğini yerine getiremiyor.

G Noktası Nasıl Uyarılır?

İşaret parmağı ve orta parmaklar yardımıyla partnerin vajinasının ön duvarı yavaş yavaş uyarılır. Bu hareketler neticesinde partner G noktasının bulunmasında erkeğine yardımcı olacak ve kadınların g noktası bulunduktan sonra zevke gelmiş olacaktır. Daha sonra zevk doruğa çıktıktan sonra eşsiz bir rahatlama sunan boşalmayla neticelenecektir. Bu özellikler sonucunda da her anlamda kadınların mutlu bir birliktelik ve eşsiz bir doyuma ulaşması bu şekilde mümkün olacak nitelikler arasında gelecektir.

 

 

G Noktasının Eşsiz Rahatlığı

G noktasının uyarılması kadınlarda daha önce tatmadıkları bir rahatlama sağlar. Bu nedenle de kadınlarda g noktası olarak bilinen tüm bu özellikler onun sıra dışı boşalması ve sıra dışı bir ilişki yaşaması için son derece önemlidir. Bu önemden ötürüdür ki her anlamda sıra dışı olmaya devam eden tüm bu özelliklere dayanarak her açıdan gerçekten de kadınların da mutlu olacağı ve onun için adeta vazgeçilmez bir erkek olmak her anlamda mümkün olmaktadır. Bunun sonucu olarak da gerçekten de eşsiz bir rahatlık hissi ve tamamen sıra dışı özelliklerle eşsiz bir uyarılma hissinin bir arada yer alması mümkündür.

Benzer Yazilar

Kelly Brook’un 2013 Takvimi

Ahmet DOĞDU

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Editor

Kel Erkekler Yatakta Daha mı Başarılı?

Sertleşme Sorunu Erken Boşalmayı Da Tetikliyor

Ahmet DOĞDU

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Afrodizyak Etkili 3 Yiyecek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz