13.1 C
Istanbul, TR
Perşembe, May 9, 2019
Vajinalog + 18

Kadınlardan Erkeklere 10 Seks Tavsiyesi

Seks ilişkiyi sağlıklı ve sağlam tutan en önemli unsurlardan biridir. Bir kadının hızını arttırmak ise tam bir bilmecedir. Bu bilmeceyi çözmek ve seksi daha eğlenceli hale getirebilmek için kadınlarla seks esnasında nelerden hoşlandıkları konulu bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırma ile seks konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

1) Gururunu Okşayın

Öncelikle partnerinizin gururunu okşamalı; onu ne kadar arzuladığınızı, beğendiğinizi ve özlediğinizi mutlaka ona söylemelisiniz. Vücudu ile ilgili övgülerde partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

2) Konuşmak Çok Önemlidir

Cinsellikte konuşmak çok önemlidir, fakat kadınlar genelde çekinirler. ‘’Zevk alıyor musun?’’ ya da’’ Hoşuna gidiyor mu?’’ soruları yerine partnerinizin nelerden hoşlandığını dolaylı olarak sorabilirsiniz.

3) Gizli Kapaklı Seks Yapın

Bir cinsel ilişki de heyecan ve telaş vardır. Misafirliğie gittiğiniz bir evde ya da sizin evinizde biri olduğu zamanlarda yatak odanızın kapısını kitleyerek sevişmek oldukça heyecan verici olacaktır.

4) Fantezileriniz Olsun

İçinde yaramazlık olmayan kadın ve erkek yoktur. Karşılıklı konuşarak uygulayacğınız fanteziler yanında seks randevusu vererek hayaller kurabilir, partnerinize sürprizler yapabilirsiniz. Seks oyuncakları veya kostümler ile cinsel hayatınızı renklendirebilirsiniz.

5) Ortam Hazırlayın

Kadınlar için ortam oldukça önemlidir. Yatak odanızda hafif bir müzik açarak ve mis gibi kokan mumlar şle süsleyerek kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve buna bayılacaktır.

6) Ön Sevişme

Genel olarak kadınların ön sevişme esnasında tahrik oranı yükselir ve partnerini daha çok istemesini sağlar. Fakat ön sevişme süresi çok da uzatılmamalıdır.

7) Dokunuşlar ve Öpücükler

Yumuşak ve duygusal dokunuşlar kadınları daima zevklendirir. Seks sırasında her an öpülmek kadınların konsantrasyonunu arttıracaktır.

8) Kıyafetleriyle Oynayın

Kıyafetlerini erkekğinin çıkarması kadının çok hoşuna gider. Tamamen çıplak olmak yerine kısmen kıyafetlerle sevişilmesi daha zevkli hissettirecektir.

9) Ufak Tokatlar

Cinsel ilişki esnasında kadınların yüzüne veya poposuna atılan tokatlar daha da zevklenmesini sağlayacaktır.

10) BDSM

Aşırıya kaçmadıkça cinsellik sırasında BDSM, isteği her zaman arttıracak ve partnerinizin hoşuna gidecektir.

 

Benzer Yazilar

Erken Boşalma Sorununu Önlemenin 5 Yolu

Editor

Cinsel İlişki Spor Sayılır Mı?

Editor

Brooklyn Decker

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Doğum Kontrol Hapı Üretildi

Editor

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Editor

Mini Etek Vol.1

Ahmet DOĞDU