Image default
FelsefErkek

Kadınları Baştan Çıkaran Casanova’nın Çapkınlık Sırları

Casanova 1700-1800’li yıllarda hayatta olan maceraperest bir yazardır. Casanova aslında yazarlığı ile değil çok çapkın bir adam olması nedeniyle ünü günümüze kadar ulaşmış ve taktikleri ile adeta günümüz erkeklerine çapkınlık dersleri vermiştir. Dünya üzerinde büyük üne kavuşan Casanova’nın kadınları baştan çıkarma sanatını birlikte inceleyelim;

Bir Kadın Kendisine Özel Şeyler Yapıldığından Kendisini Özel Hisseder

Casanova en önemli kurallarından bir tanesi kadına ‘nereye gidelim’ veya ‘ne yapmak istersin’ tarzında sorular sormamasıdır. Casonava, kadınını gezdirir ve sürprizler yapardı. Kadınlarla geçirdiği vakitleri en ince ayrıntısına kadar planlardı.

Gizliliğin büyüsünü kullanın

Casanova her zaman sevgilileri ile baş başa kalabileceği ortamlar hazırlardı. Bir mekanda bile sevgilisi ile buluştuğunda rahatsız edilmeyecekleri, dikkatini tamamen sevgilisinde toplayacağı ve çevreden rahatsız olup sevgilisinin rahatsız olmasını engelleyecek ortamlar hazırlardı.

Sevgilinize Olan Hayranlığınızı Gizlemeyin

Casanova sevgililerine hayranlığını gizleme içerisinde olmaz bilakis hayranlığını göstermenin yollarını arardı. Güzel kadınlar kendini seyretmeye bayılır diyen Casanova, yatak odasının duvarları dahil her yere ayna koydurtmuş ve sevgililerine nereye baksam güzelliğini görüyorum diyerek sevgililerinin arzusunu artırmıştır.

Karşınızdakinin Fikirlerine Değer Verin

Casanova sevgili ayarlamak için onlarla saatlerce uğraşmayı severdi. İlgi duyduğu kadınla saatlerce konuşur ve onun hakkında bilgi sahibi olmayı düşüncelerini anlamaya çalışırdı. Her zaman karşılıklı hoş sohbet olmadan ilişkide tat olmayacağını düşünen Casonova, ten temasından önce fikirler konuşulmalıdır diyordu.

Keyfinizden Ödün Vermeyin Ve Cömert Olun

Casanova aşırı şekilde keyfine düşkün bir insandı. Birlikte olduğu kadınlara da keyfine düşkün olduğunu gösterir her zaman için cömert davranırdı. Sürpriz hediyeler alarak kadınları şımartırdı.

Aceleye Gerek Yok Tadını Çıkartın

Casanova karşısındaki kadını ne kadar arzularsa arzulasın hiç aceleci davranmaz her zaman sabırlı şekilde hareket ederdi. Örneğin casonova taktikleri arasında en ilgi çekicilerinden bir tanesi yemek yedikleri sırada sevgilisinin dudağına öpücük kondurur ve kulağına yemekten sonra diye söylerdi. Bu şekilde sevgilisinin yemek süresince arzulu şekilde beklemesini sağlar ve şehveti artırırdı.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Telefon Uygulamaları

Ahmet DOĞDU

İlişkiler ve Genellemeler

Ahmet DOĞDU

Erkeğe Hoşlandığını Nasıl Belli Edersin?

Şiir Yazan Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ahmet DOĞDU

Felsefe Erkeği Çekici Kılar Mı?

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Neden Mutsuz Erkekleri Çekici Buluyor?

Yorum Yaz