Image default
FelsefErkek

Kadınları Cezbeden Birbirinden Çekici 10 Araba Modeli

Erkeklerin hayatında vazgeçilmez yeri olan arabalar kadınlar içinde hayatlarında önemli yer tutmaktadır. Kadınların da hayatımda bir tutku haline gelen arabaların en dikkat çekici kadınları etkileyen arabalar şu şekilde.

Jeep Wrangler

Yapılan anketlere göre pikap kamyon gibi araç kullanan erkekler kadınlar tarafından vahşi ve seksi görülmektedir.

Ferrari GTO

Geçmişten günümüze kadar gelen araçların içinde Ferrari GTO önemli yer tutmakta. Zamana karşı direnen araçlar yapan Ferrari firması karizmanın ve şaşanın en önemli göstergelerinden bir tanesi. Sizde bir Ferrari sahibi olarak kadınların dikkatini çekebilirsiniz.

Cadillac Eldorado

Bu araç tamamen bir zenginlik göstergesi. Lüks spor araba üstü açılabilir versiyonuyla kadınların dikkatini çekmekte.

Dodge Viper

Bu araç şık gövdesi v10 motoru ve inanılmaz hızı  nedeniyle bütün kadınların hayalini süsleyen araçlar arasında.

BMW M6 Cabrio

Geçmişten günümüze kadar zenginliğin önemli göstergelerinden bir tanesi de BMW araçlarıdır. spor araba markaları arasında özellikle BMW M6 Cabrio  havalı yapısı nedeniyle kadınların en çok hoşuna giden araçlardan.

Bugatti Veyron

Geçmiş yıllarda trafikte daha nadir olarak görmemize rağmen günümüzde artık daha sık şekiller de rastladığımız bu araç,  klasik spor araba olmasına karşın zarif ve teknolojinin sınırlarına zorlar nitelikte donanımlara sahiptir.

Lamborghini Countach

V12 motora sahip günümüzde tasarımların atası olarak kabul eden ilk aracından bu yana çok gelişme kat eden bu araç, inanılmaz derecede pahalı.  Bu aracı kullanan erkekler ise kadınların yakalamak için av gördüğü türden.

Hummer

Seksi ve şık görüntüsü olmamasına rağmen çok güçlü kaslı ve sağlam bir görünüme sahip olan bu araç, sert erkeklerden hoşlanan kadınların çok hoşuna gitmek de. Aracın yapısına göre kişilik özellikleri oluştuğunu düşünen kadınlar doğal ve sert adamların bu aracı tercih edeceğini düşünüyor.

Porsche

Gerek görünümü gerek performansıyla çok iyi araçlar arasında olan Porsche, kadınların en çok beğendiği araçlar içerisinde liderliğe oynamakta. Özellikle kırmızı renkli Porsche kadınların hayalini süsleyen en önemli araçlardan.

Maserati

Motor sesiyle sadece erkekleri değil kadınları da kendinden alan Maserati, bir kadının da hayallerini süslemekte. arabanın kadınlar üzerinde etkisi konulu yapılan araştırmalarda Maserati’nin motor devir sesini duyduktan sonra kadınları kandaki Testosteron düzeyi artmakta ve libidoları olumlu yönde hızla yükselmektedir.

Benzer Yazilar

Güçlü Kadınlara Yaklaşmaktan Korkmayın

Ahmet DOĞDU

Babalar Niçin Erkek Çocuk İster?

Editor

Yataktaki Büyüyü Kaçıran 4 Hata

6 Adımda Sevdiğiniz Erkeği Kendinize Bağlayın

Editor

Aşk Mı? Para Mı?

Ahmet DOĞDU

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Yorum Yaz