Image default
FelsefErkek

Kadınları Cezbetmenin Yolları

 

Einstein’a “Sizce kadınlar ne ister?” diye sorduklarında o şu cevabı verdi; “Bazıları kadınlar ne ister gibi oldukça zor konular üzerine düşünürler, bense biraz daha basit konular üzerine kafa yoruyorum; mesela izafiyet teorisi gibi” Çünkü o biliyordu ki “kadınlar ne ister?” denklemi dünya üzerinde çözülmesi pek mümkün görünmeyen sorulardan biriydi. Belki de aynı bilgiden yola çıkarak Oscar Wilde” Kadınlar anlaşılmak için değil sevilmek için yaratıldı” diyerek açıklanamazı açıklamaya çalışarak kendinizi yormak yerine sevin çözümünü önerdi. Yüzyıllar boyunca erkekler bu sorunun cevabını bulmanın kadınları çözmek anlamına geleceği gibi safça bir fikre kapılmaktan kendilerini alıkoyamadılar. Erkek kadının ne istediğini bilirse ona göre bir strateji belirleyerek ona daha çekici görünmenin bir yolunu bulabilirim diye düşündü. Oysa kadınlar kendilerinden yola çıkarak bulunan çözümlerden hiç hoşlanmadılar. Onlar özgünlük ve özgüven peşindeydi. Kadını elde etmek uğruna kendisi olmaktan vazgeçen bir erkek ne kadar çekici olabilirdi ki? Oysa kadınları cezp etmenin sırlarının bulunduğu sandığın adı öz güvendi. Ve bu sandığın içindeki sırlarda sizin içinizdeki en iyi size yani gerçek potansiyelinize ulaşmanızı sağlayan yöntemlerden ibaretti. İşte ben size sizi siz yapan ve özgüveninizi meydana getiren yöntemlerin sırlarını vereceğim. İşte başlıyoruz;

   cekici-olmak

Bir kadın sizi hangi nasıl daha çekici bulabilir? Kadınların sizi çekici bulmasını sağlayacak 4 altın kural;

 

  1. Özgüveniniz İllüzyon etkisi yaratır

Özgüveniniz manevi bir afrodizyak etkisi yaratır. Tüm söylediklerine ve yaptıklarına kibrin doruklarına çıkmadan ve kendine inanmayışın eteklerine inmeden inanan ve bunu hissettiren bir erkek karşısındaki kadının hayran bakışlarına hazır olmalıdır. Çünkü kadınlar kendilerine güven veren ve kendilerine güvenen erkekleri daha çekici bulurlar. Ne düşündüğünü bilen ve bunu ifade etmekten çekinmeyen erkeklerin yarattıkları intiba her zaman büyüleyicidir. Gerçekten sihirbaz olmanıza lüzum yok. illüzyon karşınızdaki kişinin size odaklanmasını sağladığınızda daha da kolaylaşır artık onu şaşırtmak için tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

daha-cekici-olmak

          Çekici olmanın altın kuralları turumuz devam ediyor…

  1. Giz… İz bırakır

Mutlaka sisin bir şehri gerçekte olduğundan daha gizemli kıldığına şahit olmuşsunuzdur. Sisin yarattığı giz her şeyi göstermeyişinde gizlidir. Kendinizden ve yaptıklarınızdan fazla bahsetme hatasına sakın düşmeyin. Birincisi bu sizi kibirli gösterir. Kendine aşık gibi konuşmak özgüven değil yetersizlik belirtisidir. Çünkü böylelikle onay beklediğinizi, alkışlanmak istediğinizi ele vermiş olursunuz. İkincisi, kadınlar tamamen keşfettiklerine inandıkları anda valizlerini toplamaya başlarlar. Dövüş ustalarının yalnızca kendilerine sakladıkları özel ve gizli teknikler gibi sizinde kendi hakkınızda söylemediğiniz özel noktalarınız olsun. Hayatınızla ilgili her şeyi anlatmayın. Artan merakın kadınlar açısından ne kadar çekici bir duygu olduğunu gözden kaçırmamak gerekir.

kadinlar-icin-cekici-olma-yollari

  1. Cesaret… Doğru zamanda, nazikçe meydan okuma sanatı  

Lüzumsuz bir gözü karalılık iticidir. Ama anlamlı ve yerinde bir cesaret kadını baştan çıkarır. Yalnızlıktan ve ayrılıktan korkmadığınızı hissettirmeniz sizi daha çekici kılacaktır. Kavga çıkarmadan kibarca yapılan küçük meydan okuyuşlar erkeği kadının gözünde bambaşka bir boyuta taşır. Unutmayın nezaketin eşlik ettiği cesurca bir hareket kadının kendisini bulutların üstünde hissetmesini sağlar. Kadınları övmeden ve yermeden dikkatli bir biçimde dinlemenizin sizi ne kadar cool göstereceğine inanamazsınız.

erkekler-icin-gunluk-giyim-stilleri

  1. Bakışlar… Yerinde susuşlar ve nokta atışı konuşmalar

Hevesli, çaresiz ve aşırı arzulu bakışlar karizmanızı yerle bir edebilir. Ama ilgiyle ilgisizlik kümesinin kesiştiği yerden gelen kendinden emin ama talepkar olmayan bakışların kadında uyandırdığı intiba sizi onların gözünde vazgeçilmez kılmaya adaydır. Öyle bir yerde susun ki çok şey anlatsın. Öyle bir yerde konuşun ki karşınızdaki desin ki “hislerime tercümansın” Hedefi on ikiden vuran sözlerin sırrının içtenlik ve farkındalık olduğunu unutmayın.

   Kadınların gözündeki çekiciliğinizi arttıracak 4 sırrı sizlerle paylaştım. Tarzınızın tesir etmesi dileği ile.          

          

Benzer Yazilar

Kadının erkeklerden istekleri

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşma Öncesi Gerginliğinizi Atmak İçin 10 İpucu

Editor

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Editor

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir? Ne Konuşulur?

Editor

Erkekler Kız Arkadaşlarını Neden Kıskanır?

Ahmet DOĞDU

Kadınları Erkeklerden Soğutan Davranışlar

Editor

Yorum Yaz