Image default
Erkek Moda

Kadınları En Çok Etkileyen Aksesuar Tüyoları

Kadınlar her ne kadar ben dış görünüşüne değil, içine göre karar veriyorum dese de, dış görünüş her zaman için çok önemlidir. Dış görünüşünüze albeni katan aksesuarlarınızdır.

Her ne kadar giyiminize, saçınıza özen gösterseniz de aksesuar da gereklidir.

Kadınları etkileyen aksesuarlar:

1. Kokunuz: Erkekler her daim güzel kokmalı. İlk olarak seçtiğiniz size uyan parfüm kadınları etkilemekte üst sıradadır. Parfümü kişiliğinizi yansıtacak kokular seçin . Kesinle gerçekten güzel kokan bir erkek her kadının ilgisini çekebilir. O sebeple bir kadını etkilemek istiyorsanız eğer kendinize yakışan ve ona sizi hatırlatacak ve hatta mümkünse onu baştan çıkartabileceğiniz bir parfüm seçin. Etkileyim derken elinizden kaçırmak istemiyorsanız da seçtiğiniz parfümün kesinlikle hacı yağları gibi  ağır kokmamasına dikkat edin.

2. Gözlük: Numaralı veya güneş gözlüğü olması fark etmez , yüz tipinize uygun seçtiğiniz gözlük her zaman dikkat çeker. Size de karizmatik bir görüntü sağlar.

3. Kemer : Giydiğiniz her kıyafete uygun bir kemer muhakkak bulundurun. Kemer de size farklı bir hava katar.

4. Saat: Erkeği gösteren en önemli aksesuar sanırım saattir. Bir de kıyafetiniz ile kombinlerseniz dikkatini çekemeyeceğiniz kadın kalmaz !

5. Kolye: Gündelik giyimlerinizde tişörtün üzerindeki kolye kesinlikle size çok daha şıklık havası katacaktır.

6. Cüzdan: Cüzdan ne alaka derseniz eğer kimse yanındaki kişinin eski ve yırtık bir cüzdan kullanmasından hoşlanmaz. Eski bir cüzdan yerine yeni ve şık bir cüzdan sizi daha etkileyici kılar.

7. Şapka : Yazın kullandığınız şapkalar veya kışın kullanacağınız berelerde kızların gözünden kaçmaz ve etkilenebilirler.

Kadınları etkileyen erkek aksesuarları yazımdan kesinlikle bir şeyler kapmalısınız. Etkisini hemen fark edeceksiniz.

Benzer Yazilar

Neden Özel Dikim Elbiseler Tercih Edilmeli?

Editor

Erkekler İle Sohbet Etmenin İncelikleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Hipster Giyim Tarzına Dair

Ahmet DOĞDU

Çiçek Desenli Ceketlerle Fark Katın

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Araba Sevgisi Nereden Gelir?

Ahmet DOĞDU

Takip Mi Ediliyorsunuz?

Ahmet DOĞDU