Image default
Garaj

Kadınları Etkilemek İçin 4 Otomobil

Otomobiller, erkeklerin en büyük tutkuları arasında yer almaktadır. Kimi zaman otomobiller, erkekler için kadınlardan bile daha çekici bir etki yaratabilmektedir. Ancak kadınlar da erkekler kadar otomobillerden etkilenebilmektedir. Özellikle birçok kadını etkilemek, güzel bir otomobile sahip olmaktan geçmektedir. Bu nedenle kadınları etkileyen otomobiller arasından bir tanesine sahip olmak, kadınları etkilemek için oldukça önemlidir. Günümüzde birçok farklı markanın, birçok farklı modelde aracı trafikte yerini almaktadır. Ancak bu markalar arasında kadınları en çok etkileyen 4 marka bulunmaktadır.

1. Maserati

Maserati, İtalyan otomobil tarzının en iyi yansıtıldığı otomobil markasıdır. Sportif görünümünün yanı sıra oldukça etkileyici görünüşü ile kadınları da erkekleri de kendisine hayran bırakmaktadır. Aynı zamanda bir dergide yer alan makalede, Maserati motorlarının kadınlar üzerinde biyolojik bir etki yarattığı da yazılmıştır. Bu nedenle de Maserati kadınları etkileyen otomobiller arasında birinci sırada yer almaktadır.

2. Porsche

Amerikan ve Alman otomobil tutkunlarının tarzlarını bir arada bulunduran Porche otomobiller, kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Özellikle yapılan anketlerden alınan sonuçlarda, kadınların Porche marka otomobiller içerisinde en çok siyah, gümüş ve kırmızı renklerini tercih etmekte olduğu görülmektedir. Porche de Maserati gibi spor arabalar arasında oldukça beğenilen markalardan bir tanesidir.

3. Hummer

Hummer marka otomobiller, daha çok arazilerde kullanıma uygun ve sportif bir yapıda değildir. Ancak doğal görünümü seven kadınları etkilemek için ise en uygun otomobildir. Zırhlı tasarıma sahip olan Hummer’ın kadınlar üzerinde yarattığı etki ise kendisini koruyacak ve sert bir erkek şeklindedir. Bu da kadınların etkilendiği otomobiller arasında 3. sırada yer almasına neden olmaktadır.

4. Bugatti Veyron

Dünyanın en pahalı otomobillerinden bir tanesi olan Bugatti Veyron’a sahip olmak, şüphesiz her kadını etkisi altında bırakacaktır. Özellikle ülkemizde oldukça nadir görülen bir araba olması ile beraber aynı zamanda kadınlara zengin bir yaşamın mesajının verildiği bu araba, kadınları etkileyen 4 otomobil arasında yer almaktadır.

Benzer Yazilar

En Etkileyici 5 Spor Otomobil

Editor

Volkswagen 2013 Golf GTI Cabriolet

Ahmet DOĞDU

Aracınızı Hızlı Bir Şekilde Satmanın 5 Yolu

Editor

Kış Lastiği Nedir?

Editor

BMW 328

Ahmet DOĞDU

2014 Mercedes SLS AMG Black Series

Ahmet DOĞDU