19.3 C
Istanbul, TR
Cuma, Haz 21, 2019
FelsefErkek

Kadınları Etkilemek İçin 5 Önemli İpucu

Hoşlandığı kadını etkilemek her erkeğin arzusudur. Ama ne yazık ki her zaman bu konuda başarılı olmak mümkün olmuyor, hatta bazen gülünç ve utanç verici durumlara da sebep olabiliyor. Kadınların etkilendiği şeyler için kesin bulgular olmayacağı su götürmez bir gerçektir. Çünkü her insan ayrı bir dünyadır. Kadınların etkilendiği şeyleri keşfetmek için en güzel referans yine kadınlardır. Kadınların görüşlerine dayanarak erkekler için karşı cinsi etkilemenin bazı yollarını sizlerle paylaşacağız.

1. Çekingen Olmayın

Kadınları etkilemek için en önemli adım ve olmazsa olmaz olan ilk madde elbette çekingen olmamaktır. Ne kadar cazibeli, bilgili olursanız olun hatta kadınları etkilemek hakkında derin bir bilgi sahibi olun çekingen bir yapınız varsa baştan kaybettiniz diyebiliriz. Kadınlar çekingen ve utangaç erkeklerden hoşlanmazlar. Girişken, kendine güvenen erkekler her zaman bir adım önde olacaklardır.

2. Centilmen Olun

Bazı kadınlar maço erkeklerden hoşlansa da kadınların geneli centilmen erkeklerin daha çekici olduğu konusunda hemfikirler. Kadınları etkilemek için kibar olmak önemli bir noktadır. Hangi kadın oturmadan önce kedisine yer veren ya da kapısını açan bir erkekten hoşlanmaz ki.

3. Özgüven Sahibi Olun

Kadınlar özgüveni olan erkekleri her zaman çekici bulmuşlardır. Kadınları etkilemek için özgüven gereklidir ancak  özgüven ile ukalalık ya da narsistlik arasında ince bir çizgi vardır. O çizginin farkındaysan ve geçmemeye özen gösteriyorsan zaten özgüvenin var demektir.

4.Sulugöz Olmamaya Özen Gösterin

Yaygın bir görüşe göre sık sık ağlayan erkekler kadınlar tarafından güçsüz olarak nitelendirilir. “Bir kadını ağlatırsan sana daha çok bağlanır, bir kadının karşısında ağlarsan seni daha çok ağlatır” şeklindeki söz bazı kadınlar için geçerli olsa da, bazı kadınlar için ağlayan erkekler çekici gelmektedir.

5. Başkası Olma Kendin Ol

Böyle çok daha güzelsin, ya gel bana sahici sahici ya da anca gidersin diye başlayan şarkının sözleri aslında durumu gayet iyi özetliyor. Kadınları etkilemek için rol yapmaktan uzak durun. Kendiniz olursanız her zaman sizi siz olduğunuz için sevecek ve sizden etkilenecek bir kadın olacaktır.

Benzer Yazilar

Flört İnsanı Mısın Uzun İlişki Mi?

Editor

Erkekler İçin İlk Görüşte Aşk

Editor

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Kadınlara Seksi Gelen 7 Erkek Davranışı

Editor

Erkeklerin En Sevdiği 5 Sürpriz

Editor

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

Editor