Image default
Vajinalog + 18

Kadınları Etkilemek İçin 5 Yol

Hoşlandığınız bir kadını kendinize çekmek için bizzat gidip “Ben sizden hoşlandım, konuşabilir miyiz?” demeden önce ufak tefek adımlarla kadınların bilinçaltını etkilemek için çalışılıp ondan sonra bir adım atılması hem kadınları etkilemek açısından hem de daha sağlıklı bir iletişim kurulması açısından olanak sağlar. 5 adımla bir kadını etkileyebilirsiniz.

​​​​​​1. Temizlik ve Bakım

Bir erkek saçlarının dağınık ve yağlı olmamasına, ter kokmamaya, uzun ve kirli tırnakların olmamasına kısaca fiziksel olarak bakımına dikkat etmelidir.

2. Güler Yüzlülük

Güler yüzlü olmak,;bir kadına sıcak, samimi ve eğlenceli biri olduğu hissini uyandırır. Somurtkan veya da sert bir mizaç takınılırsa bu karşıdaki kadını etkilemek yerine bir adım geri çekilmesine neden olur.

3. Giyim

​​​​Fiziksel olarak kadınları etkilemek için nasıl giyinmeli diye düşünüyorsanız, kıyafetlerinizin buruşuk, üzerinde çocukça desenlerin olmadığı ve birbiriyle çakışan renklerin olmamasına özen gösterilmesi yeterlidir. Düz, birbiriyle uyumlu olan renk ve modeller size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Kadınları Etkileme İçin Nasıl Giyinmeli?
Kadınları Etkileme İçin Nasıl Giyinmeli?

4. Gizemlilik

Etkilemek istediğiniz kadına karşı gizemli davranın ki, sizi merak etmesini ve sürekli aklının kurcalanmasını sağlayın. Adınızdan başlayıp da neyi sevip neyi sevmediğinize kadar her şeyinizi anlatmayın.

5. İletişim

Kadınları ilk buluşmada etkilemek istiyorsanız kuracağınız iletişim oldukça önem taşır. Külhan bey tarzı kaba bir dil olmaması gerektiği gibi çok yapmacık bir dille de konuşulmaması gereklidir. Kendinden emin, kibar bir dille konuşulması karşıdaki kadını oldukça etkileyebilir. Ayrıca jest ve mimikler de bu iletişim kanalının bir parçası olduğu için aynı zamanda bunlara da dikkat edilmelidir. Konuşulan özgüvenli bir dilin jest ve mimiklerinizle doğru orantılı olması, karşınızdaki kişiyi daha kolay etkilemenize faydalı olacaktır.

Kadınları İlk Buluşmada Etkilemek
Kadınları İlk Buluşmada Etkilemek

Ama her şeyde olduğu gibi bu yöntemlerde de abartıdan uzak durulmamalıdır. Kendiniz olun ama kendi kişiliğinize bu adımları da ekleyecek bir kadını etkileme oranınızı arttırın.

Benzer Yazilar

En Çok Tutan Cinsel Fanteziler

Ahmet DOĞDU

Eva Longoria

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Penis Boyutunu Önemser Mi?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerdeki Cinsellik Sonrası Tutumlara Dikkat

Ahmet DOĞDU

PETRA NEMCOVA

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor