25.2 C
Istanbul, TR
Perşembe, Tem 18, 2019
Erkek Moda

Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Tarzım Olmalı?

Kadınları tarzını ile etkilemek istiyorsanız, kadınları etkileyici tarz önerilerimiz ile tarzınız ile dikkat çekebilir ve istediğiniz ilgiyi görebilirsiniz.

 

1. Özgün Bir Tarzınız Olmalı

Kendinize özgün bir tarz oluşturmanız bir kadını etkilemek için en önemli anahtardır. Çünkü her erkeğin vücut tipi, giyim tarzı, ona yakışacak renkler birbirinden farklıdır. Kendi tarzınızı bulmak için pek çok renk ve modelde kıyafet ve aksesuar deneyebilir ve size yakışacak parçaları seçerek birbirleri ile kombinleyebilirsiniz.

2. Tarz Kadar Duruş Da Önemli

Kendiniz için oluşturduğunuz erkek giyim tarzı kadar duruşunuz da bir kadını etkilemek için çok önemlidir. İstediğiniz kadar güzel ve etkileyici giyinin, özgüvensiz ve utangaç tavırlarda bulunursanız istediğiniz etkiyi yaratamazsınız. Kendinize güvenen, dik ve karizmatik bir duruş sizi ön plana çıkaracaktır.

3. Farklı Aksesuarlardan Yararlanın

Giyim tarzınız ile ön plana çıkıyorsanız renk ve aykırılıklardan yararlanabilirsiniz. Örneğin, rugan ayakkabı giyiyorsanız, takım elbisenin altına farklı ve dikkat çekici bir renkte spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Yine son dönemlerde kravat yerine fular kullanmak ve takım elbise üzerine kaban yerine spor trench kot tercih etmeniz hem renk hem de tarzınız ile kendinizi göstermenizi sağlayacaktır.

4. Kaliteli Parçalar Edinin

Şık ve etkileyici bir tarza sahip olmak istiyorsanız kaliteli parçalar edinmeye özen gösterin. Kaliteli parçalar seçerken yine tarzınızı yansıttığından ve size yakıştığından emin olduğunuz parçaları seçin. Size yakışmayan parçaları almanız, dış görünümünüzde istediğiniz etkiyi yaratamamanıza ve etkileyici bir görünüm elde edememenize olacaktır. Başta biraz pahalı gelse de uzun vadede daha çok kullanacağınız parçalar seçtiğiniz gibi farklı ve kaliteli görünümlü kıyafet ve aksesuarlar her zaman kadınları etkilemek için doğru tercih olacaktır.

Benzer Yazilar

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Bu Yazın Modası Loafer Modeli Ayakkabılar

Editor

Erkek Atkı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Son Zamanların Trend Erkek Sokak Giyim Modelleri

Erkekler İçin En Tarz Takım Elbise Modelleri

Editor

Erkek Dolabında Beyaz Gömleğin Önemi

Editor